بارسلونا در دیداری حساس مقابل رئال بتیس با گل‌های مسی، گل به خودی ویکتور رویز و ترینکائو به پیروزی رسید و به رده دوم صعود کرد.

کد خبر: ۸۱۷۲۰
۰۱:۴۶ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

مسی کلید نجات بارسلونا در سویل: بارسلونا ۳ - ۲ رئال بتیس
 
دیدارنیوز - بابک مجیدی: در ادامه هفته بیست و دوم لیگ برتر اسپانیا لالیگا، بارسلونا در شهر سویل و ورزشگاه بنیتو ویامارین میهمان رئال بتیس بود و در نهایت موفق شد در دیداری تماشایی در نیمه دوم بازی باخته را با پیروزی عوض کرده و بار دیگر به رده دوم صعود کند.

بارسلونا که در نیمه اول این بازی لیونل مسی نابغه فوتبال جهان را در ترکیب نداشت، علنا از خلق موقعیت عاجز بود و نتوانست فشار چندانی روی دروازه حریف بیاورد تا اینکه قبل از پایان نیمه اول، بورخا ایگلسایس در یک حرکت ترکیبی تیمی، گل اول را از لای پای ترشتگن عبور داد و نتیجه را ۱ - ۰ به نفع رئال بتیس کرد.  

در نیمه دوم، رونالد کومان که نمی‌خواست در این دیدار بازنده شود به اشتباه تاکتیکی خود در چینش ترکیب پی برد و نابغه آرژانتینی را به همراه پدری و فرانسیسکو ترینکائو را راهی میدان کرد. یک تغییر تاکتیک کاملا هجومی در همان نیمه دوم. این تغییر جواب داد و بلوگرانا موفق شد روی پاس دمبله به مسی و حرکت او به سمت دروازه و شوت مهار نشدنی به چارچوب درحالی که سه مدافع جلوی او حضور داشتند، گل مساوی را به ثمر رساند تا کومان از برگشت بارسلونا در این دیدار خوشنود باشد.  
 
مسی کلید نجات بارسلونا در ویامارین: بارسلونا ۳ - ۲ رئال بتیس

در ادامه بارسلونا که میل حمله را پیدا کرده بود در یکی از حملات پر دامنه خود روی پاس زمینی در عمق مسی برای آلبا او را صاحب توپ کرد و آلبا هم به سرعت توپ را برای گریژمان فرستاد که بعد از سایه زنی او توپ با برخورد به پای مدافع بتیس راهی دروازه شد و بارسلونا با این گل به خودی از حریف خود پیش بیوفتد.
 
مسی کلید نجات بارسلونا در ویامارین: بارسلونا ۳ - ۲ رئال بتیس

بتیس که همه چیز را از دست رفته دید بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد و این شیوه برای آن‌ها خوش یمن بود. نبیل فکیر در آستانه ورود به محوطه جریمه توسط بوسکتس سرنگون شد و بعد از ارسال توپ به داخل محوطه شش قدم ویکتور رویز زننده گل پیروزی بارسلونا اشتباه خود را جبران کرد و گل دوم را با ضربه سر به ثمر رساند.
 
مسی کلید نجات بارسلونا در ویامارین: بارسلونا ۳ - ۲ رئال بتیس
 
بارسلونا که در آستانه از دست دادن دو امتیاز حساس بود بار دیگر حملات جسته گریخته‌ای روی دروازه حریف ایجاد کرد تا اینکه مسی یک بار دیگر پاس طلایی خود را داد توپ را ویکتور رویز کنترل کرد، اما ترینکائو مهاجم جوان ۲۱ ساله بارسلونا با توپ ربایی از رویز سر ضرب با ضربه‌ای زیبا به شکل زیر طاقی گل سوم و پیروزی بخش را به ثمر رساند تا بارسلونا در نهایت با برتری ۳ - ۲ سه امتیاز حساس بیرون از خانه را کسب کند و با ۴۳ امتیاز به رده دوم صعود کند.  
 
مسی کلید نجات بارسلونا در ویامارین: بارسلونا ۳ - ۲ رئال بتیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: