فدراسیون فوتبال مطابق نقشه راه انتخابات فدراسیون فوتبال، باید امروز اسامی نامزدهای تایید و رد صلاحیت شده را اعلام کند و اهالی فوتبال در انتظار این اتفاق هستند.

کد خبر: ۸۱۶۷۲
۱۲:۵۹ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

دیدارنیوز - انتخابات فدراسیون فوتبال دهم اسفند برگزار می‌شود و طبق نقشه راه انتخابات که به AFC و فیفا و همینطور اهالی فوتبال ایران اعلام شده، نتیجه بررسی صلاحیت های نامزدهای این انتخابات باید امروز اعلام شود.

طبق اطلاعیه منتشر شده در سایت فدراسیون فوتبال، لیست رسمی نامزدهای واجد شرایط و احراز صلاحیت شده حداقل ۲۱ روز قبل از تاریخ مجمع عمومی انتخاباتی (۱۹ بهمن) برای اعضای مجمع ارسال و همچنین در سایت رسمی فدراسیون منتشر خواهد شد.

با این حال از صبح امروز هنوز نتیجه بررسی‌های کمیته بدوی و استیناف این فدراسیون دربارهحدود ۹۰ نامزد پست‌های ریاست و هیات رئیسه اعلام نشده است.

در روزهای گذشته و با نزدیک شدن به زمان اعلام رسمی اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده، اخباری مختلفی درباره رد صلاحیت برخی از چهره‌های سرشناس و نامزد کرسی ریاست و نایب رئیسی منتشر شده بود که کمیته بدوی بعد از چندین مرتبه تکذیب اخبار منتشر شده، نهایتا اقدام به پیگیری حقوقی کرد اما در نهایت صحت و سقم اخبار منتشر شده هم مشخص خواهد شد!

داوطلبان شرکت در انتخابات در ساعات باقی مانده منتظر اعلام فهرست نهایی خواهند بود و باید دید نام چه کسانی برای شرکت در انتخابات تایید و رد خواهد شد. در حال حاضر ۵ چهره سرشناس نامزد ریاست فدراسیون فوتبال هستند که رد شدن هر یک از این نفرات در مرحله بررسی صلاحیت‌ها، با واکنش‌های زیادی همراه خواهد شد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: