فرمانده نیروی دریایی ارتش طی پیامی به امیر سرتیپ نصیرزاده، فرا رسیدن ۱۹ بهمن، روز نیروی هوایی ارتش را تبریک گفت.

کد خبر: ۸۱۵۹۷
۱۵:۰۹ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

پورنوگرافی به مثابه افیون

پورنوگرافی به مثابه افیون

انتشار کلیپی از یک خواننده پاپ با بازی یک پورن استار بحث داغ این روزهای فضای مجازی و حقیقی است. گزارش حاضر اما به دنبال پاسخ به این سوال است که چرا تماشای پورنوگرافی در جامعه ایران در حال رواج...

امیر دریادار خانزادی روز نیروی هوایی ارتش را تبریک گفت

 

دیدارنیوز ـ به نقل از ارتش، متن پیام بدین شرح است:

همرزم ارجمند امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سلام و علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان جنگ تحمیلی، رشادت‍‌های بی نظیری از خود نشان داد که به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) برای جهانیان بهت آور بود. دهه فرخنده فجر و سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بار دیگر مجالی است که یاد همه رزمندگان و رزم شجاعانه تیزپروازان و قهرمانان نیروی هوایی را گرامی بداریم.


۱۹ بهمن ماه ۱۳۵۷ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و افتخاری بزرگ برای نیروی هوایی و نشان سرافرازی همه ارتشیان است که به عنوان یک حماسه جاویدان برای نسل‌های آتی متجلی و منور خواهد ماند.

اینجانب از سوی خود و همه همرزمانم در نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن گرامیداشت این روز باشکوه، توفیقات روزافزون حضرتعالی و تمامی عقابان تیز پرواز و کارکنان غیور و ولایتمدار این نیروی الهی را در راه اهداف آرمانی انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال و تحت شعاع پر برکت حضرت، ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران
دریادار حسین خانزادی


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: