تیتر امروز

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین
گفت‌وگوی دیدار با امیرعلی ابوالفتح در مورد مذاکرات وین

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین

در وین چه خبر است؟ آیا مذاکرات به احیای برجام می‌انجامد؟ مذاکرات به صورت رسمی و غیر رسمی در وین هنوز ادامه دارد و باید منتظر اخبار این مذاکرات بود. امیرعلی ابولفتح معتقد است که غنی‌سازی ۶۰ درصدی...

به دلیل ممنوعیت سفر تیم لیورپول به آلمان برای لیگ قهرمانان از سوی دولت این کشور، امتیاز میزبانی تیم فوتبال لایپزیگ در لیگ قهرمانان از بین رفت.

کد خبر: ۸۱۵۲۰
۱۴:۰۳ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
دیدارنیوز - به نقل از تلگراف، دیدار رفت لایپزیگ مقابل لیورپول در ردبول آرنا حداقل در این فصل اتفاق نخواهد افتاد. مقامات آلمانی باشگاه فوتبال انگلیس لیورپول را از ورود به این کشور برای بازی در لیگ قهرمانان برابر لایپزیگ ممنوع کردند.  

تا ۱۷ فوریه، آلمان ممنوعیت ورود به این کشور را برای کشورهایی وضع کرده است که موارد متعددی از عفونت ویروس کرونا را شناسایی کرده اند. دیدار لایپزیگ - لیورپول در آلمان قرار است ۱۶ فوریه برگزار شود.

در رابطه با امتناع ، لایپزیگ باید یک مکان دیگر برای دیدار رفت دو تیم فراهم کند. در غیر این صورت ، یک شکست فنی با نتیجه ۰ بر ۳ به باشگاه آلمانی داده خواهد شد. پیش از این گزارش شده بود که اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) ممکن است اولین دیدار را در ورزشگاه لیورپول ، آنفیلد و بازی دوم را در آلمان برگزار کند که تیم لیورپول این را نپذیرفت. همچنین احتمال انجام یک مسابقه در زمین بی طرف وجود دارد.

به این ترتیب تیم آلمانی تا دوشنبه آینده فرصت دارد یک مکان جایگزین  برای این دیدار معرفی کند. محل برگزاری باید در یکی از کشورهای عضو یوفا باشد. همانطور که SPORT BUZZER روز پنجشنبه مطلع شد، بازی احتمالاً در لندن برگزار می شود.

لایپزیگ به هیچ وجه دوست ندارد دو بار در آنفیلد با لایپزیگ روبرو شود و به همین خاطر باید یک ورزشگاه دیگر را معرفی کند. 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: