تیتر امروز

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین
گفت‌وگوی دیدار با امیرعلی ابوالفتح در مورد مذاکرات وین

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین

در وین چه خبر است؟ آیا مذاکرات به احیای برجام می‌انجامد؟ مذاکرات به صورت رسمی و غیر رسمی در وین هنوز ادامه دارد و باید منتظر اخبار این مذاکرات بود. امیرعلی ابولفتح معتقد است که غنی‌سازی ۶۰ درصدی...

رئیس فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (Ficts) در پیامی درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت.

کد خبر: ۸۱۴۸۳
۱۳:۳۲ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

یک پیام تسلیت سینمایی برای درگذشت علی انصاریان

 

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، فرانکو اسکانی در پیامی به دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت.

همچنین دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران در پیامی درگذشت علی انصاریان را تسلیت گفت. در بخشی از پیام سیدمجتبی علوی آمده است: «درگذشت غم انگیز ورزشکار برجسته و هنرمند مردمی، آن هم چند روز پس از درگذشت مهرداد میناوند، غم بزرگی را بر دل‌ها نشاند.

علی انصاریان به عنوان چهره‌ای فعال، در یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ورزشی ایران به عنوان داور بخش فیلم کوتاه داستانی حضور داشت و در اختتامیه دهمین دوره جشنواره نیز از سوی شورای سیاستگذاری جشنواره به عنوان یک چهره ورزشی و سینمایی مورد تقدیر قرار گرفت.

مرحوم انصاریان در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان در سال ۲۰۱۸ با فیلم «کاپیتان امیر» در مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره در میلان حضور داشت.

علی انصاریان یکی از چهره‌های تاثیرگذار در جشنواره بین‌الملی فیلم‌های ورزشی و عضو هیات موسس انجمن فیلم‌های ورزشی به‌شمار می‌رفت که در این مسیر برای پیوند هر چه بیشتر ورزش و سینما از هیچ کوششی دریغ نکرد.

اینجانب درگذشت غم انگیز این چهره مردمی و محبوب را به مردم عزیز ایران و خانواده محترم، به ویژه مادر مهربان آن مرحوم تسلیت عرض می‌کنم و برای این عزیزان از خداوند متعال صبر مسالت می‌نمایم.»
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: