بعد از تایید اثربخشی بیش از۹۰ درصدی واکسن اسپوتنیک وی در برابر کووید ۱۹، رئیس شورای ملی فرانسه خواستار روی آوردن به این واکسن شد.

کد خبر: ۸۱۴۸۰
۱۳:۱۹ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

مارین لوپن خواستار همکاری با روسیه شد

 

دیدارنیوز ـ به نقل از اسپوتنیک، مارین لوپن، رئیس شورای ملی فرانسه بعد از تایید کارایی واکسن اسپوتنیک وی بر روی کروناویرووس، خواستار همکاری با روسیه شد تا فرانسوی‌ها بتوانند از این واکسن استفاده کنند.

لوپن گفت: اکنون که در کارایی واکسن اسپوتنیک تردیدی نیست، می‌تواند کمکی علیه این همه گیری باشد. بیایید با روسیه همکاری خردمندانه داشته باشیم و اجازه ندهیم تفکر ضدروسی توانایی مان در واکسینه کردن هموطنانمان را از بین ببرد.

در سویی دیگر، امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در محاصبه با شبکه TF ۱ اعلام کرد که فرانسه در صدد ارائه واکسنی برای جمعیت بزرگسال خود تا قبل از پایان تابستان است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: