مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی گفت: یک هزار و ۳۰۰ کودک بی سرپرست و بد سرپرست واجد شرایط از ابتدای سال جاری تا کنون به خانواده‌های متقاضی فرزندخوانده سپرده شدند.

کد خبر: ۸۱۴۴۳
۰۹:۴۲ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

پورنوگرافی به مثابه افیون

پورنوگرافی به مثابه افیون

انتشار کلیپی از یک خواننده پاپ با بازی یک پورن استار بحث داغ این روزهای فضای مجازی و حقیقی است. گزارش حاضر اما به دنبال پاسخ به این سوال است که چرا تماشای پورنوگرافی در جامعه ایران در حال رواج...

مدیرکل دفتر کودکان بهزیستی:هزار و ۳۰۰ کودک در کشور به فرزند خواندگی سپرده شدند

 

دیدارنیوز ـ سعید بابایی شامگاه چهارشنبه در حاشیه سفر به ایلام افزود: این تعداد کودک از طریق این سازمان و با حکم قضایی به خانواده‌های متقاضی فرزندخوانده سپرده شده اند.

وی با ذکر اینکه عمده خانواده‌های متقاضی به فرزندخوانده دختر تمایل دارند، افزود: روند فرزندخواندگی در سال‌های اخیر از سوی خانواده‌ها با استقبال مواجه شده است به طوری که شمار زیادی متقاضی فرزندخوانده از بهزیستی هستند.

وی داشتن سلامت زوجین و افرادی که در نوبت فرزندخواندگی هستند را از شروط اصلی برای فرزند خواندگی دانست و گفت: متقاضیان فرزندخواندگی باید دارای شرایط مختلفی باشند که یکی از این موضوعات بحث سلامت افراد است.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه این کودکان دچار سختی‌هایی شده‌اند، بهزیستی موظف است بهترین وضعیت را برای این کودکان فراهم کند تا آن‌ها بتوانند در فضایی امن توام با ارامش زندگی کنند.

وی تعداد خانواده‌های متقاضی فرزندخوانده از بهزیستی را ۱۱ هزار خانواده عنوان کرد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: