ماریا زاخارووا؛

سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز چهارشنبه در اظهاراتی عنوان داشت که آمریکا برای تحریم مسکو بهانه تراشی می‌کند.

کد خبر: ۸۱۴۲۱
۱۶:۲۰ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

آمریکا دنبال بهانه برای تحریم روسیه است

 

دیدارنیوز ـ «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه در صحبت‌هایی که از شبکه اجتماعی یوتیوپ منتشر شد، در واکنش به احتمال تحریم مسکو از سوی واشنگتن به دلیل تحولات مربوط به «الکسی ناوالنی» گفت: دلیل تحریم برای آن‌ها مهم نیست، آن‌ها این دلایل را می‌سازند.

وی در ادامه افزود: آمریکا همواره بهانه‌های مختلف و واهی برای اعمال تحریم‌ها در مورد روسیه می‌یابد و نیازی به یافتن دلیل برای تحریم روسیه نمی‌بیند. بهانه می‌تواند متفاوت باشد و آمریکا نیاز به دلیل برای اعمال تحریم نمی‌یابد و همیشه می‌تواند بهانه‌ای را برای تحریم کردن داشته باشد.
 
 

روز گذشته دادگاه الکسی ناوالنی در روسیه برگزار شد و بیش از ۱۵ تن از کارکنان سفارتخانه‌های کشور‌های مختلف از جمله کشور‌های غربی در جلسه دادگاه ناوالنی حضور یافتند.

به گفته زاخارووا حضور دیپلمات‌های خارجی در دادگاه ناوالنی نوعی مداخله در امور داخلی مسکو و تلاش‌های متظاهرانه غرب برای مهار روسیه قلمداد می‌شود.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: