تیتر امروز

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

فیلمی از علی بور هنرمند، یک جانباز ۳۵ درصد که با سرطان حنجره دست و پنجه نرم می‌کند در فضای مجازی منتشر شده است.

کد خبر: ۸۱۳۹۹
۱۳:۱۷ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۹

ماجرای مصادره و تخلیه خانه یک جانباز + پاسخ مسئولان

 

دیدارنیوز ـ در این فیلم زینب هنرمند، دختر ۳۰ساله این جانباز می‌گوید؛ پدرم قبلا کادر نیروی انتظامی بوده برای هزینه دارو و درمانش ۳۰ میلیون تومان وام از بانک کشاورزی گرفتیم، اما بعلت نداشتن بضاعت مالی و توان پرداخت هم اکنون بانک کشاورزی در حال مصادره و تخلیه خانه‌مان هستند و برای تخلیه خانه هفت روز به ما مهلت دادند.

وی ادامه می‌دهد؛ ۷ خواهر هستیم (۵ نفر مجرد) و پدرم از سال ۹۵ تاکنون به سرطان حنجره مبتلا شده است.

خانم هنرمند تصریح می‌کند؛ ۲۲۰ میلیون بانک کشاورزی حکم داده و ما هم توان پرداخت این میزان بدهی را نداریم، پدرم کادر نیروی انتظامی است؛ کسی را نداریم؛ به نان شب خود محتاجیم و دفترچه بیمه هم نداریم.

وی تصریح کرد: هر جلسه شیمی درمانی پدرم بیش از یک میلیون تومان هزینه دارد. در این مدتی که پدرم با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند خیرین جهت تامین هزینه هایمان کمک می‌کنند.

سید منصور موسوی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه در گفتگو با خبرنگار ایسنا افزود: هزینه درمان جانباز ۳۵ درصد ارتباطی با بنیاد شهید ندارد، چون از نیرو‌های مسلح و نیروی انتظامی است و برعهده نیرو‌های مسلح است.

وی افزود: در زمینه مصادره و تخلیه خانه این جانباز پس از بررسی موضوع، پیگیری‌های لازم را از طرق بانک مربوطه جهت رفع این مشکل انجام خواهیم داد.

بهنام فرح بخش، مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به خبرنگار ایسنا گفت: بدهی‌های آقای هنرمند مربوط به سال ۸۴-۸۵ است و چند بار تا سال ۹۵ با او مساعدت شد.

وی افزود: سال ۹۵ مساعدت‌ها و همکاری بانک را نپذیرفت و بانک اقدام قانونی کرد؛ سند ملکش در سال ۹۷ به نام بانک خورد و نقل و انتقال انجام شد، اما به دلیل مشکلاتی که داشت طی دو سال اخیز مهلت داده شد تا شاید بتواند بدهی خود را پرداخت کند که محقق نشد.

فرح بخش تصریح کرد: بانک کشاورزی همکاری و مساعدت‌های لازم را در راستای حفظ کرامات انسانی و مسئولیت اجتماعی با این شخص کرده است و هم اکنون هم در صورتی که یک قدم جهت پرداخت بدهی‌های خود بر دارد بانک کشاورزی ۱۰ قدم برای همکاری بر می‌دارد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: