به مناسبت روز مادر، جمعیت طلوع بی‌نام و نشان‌ها می‌خواهد بیش از ۴۶۰ بسته را به مادران کارتن خواب، مادران کارتن خواب بهبود یافته و مادران خانه سالمندان را شاد کند.

کد خبر: ۸۱۳۴۶
۱۸:۳۳ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

هدیه‌ای برای مادران کارتن خواب
دیدارنیوز: اکبررجبی مشهود، مدیرعامل جمعیت طلوع بی‌نام و نشان‌ها در این باره گفت: بیش از ۷ سال است موسسه طلوع با اهدای هدایی به زنان کارتن خواب علاوه بر گرامی داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) روز زن را به زن‌هایی که فکر می‌کنند در شهر فراموش شده اند تبریک بگوییم.
وی در ادامه افزود:"زن‌های کارتن خواب فکر می‌کنند در این شهر از یاد رفته اند و این هدایا ممکن است به آن‌ها این امید را بدهد که هستند کسانی که هنوز به فکرشان باشند و همین بتواند بهترین دلیل شود تا به آغوش جامعه برگردند. "
رجبی تاکید کرد:"یادآـوری‌های کوچک می‌تواند دل‌های زنانی که در پاتوق‌ها زندگی می‌کنند را شاد کند و خنده را برلب هایشان بیاورد. شاید همه ما این وظیفه را داریم که تک تک این افراد را یاد کنیم به هر بهانه تا شاید دلشان به همین یادآوری خوش شود و قدمی برای درمانشان بردارند. "
مدیرعامل جمعیت طلوع بی نام و نشان‌ها گفت:" این بسته‌ها که شامل روسری، کرم، اسپری، لاک، رژلب، آیینه، جوراب؛ زیورآلات، ناخن گیر، صابون و ۱۰ هزارتومان پول هستند می‌تواند برای هر کدام از زنان کارتن خواب نقطه امیدی شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: