پایگاه خبری میدل ایست نیوز عراق امروز (سه شنبه) به نقل از یک منبع دیپلماتیک نوشت که وزیر امور خارجه عراق فردا (چهارشنبه) به تهران سفر می‌کند.

کد خبر: ۸۱۳۲۲
۱۴:۴۹ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

میدل ایست نیوز: وزیر خارجه عراق به ایران سفر می‌کند

 

دیدارنیوز ـ پایگاه میدل ایست نوشت که یک منبع نزدیک به وزارت خارجه ایران به این پایگاه گفته است که فواد حسین وزیر خارجه عراق فردا (چهارشنبه) در ماموریتی اعلام نشده به تهران سفر می‌کند.

به نوشته این پایگاه، این منبع به جدول دیدار‌های وزیر خارجه عراق در تهران اشاره‌ای نکرد، اما انتظارمی رود که وی با مسئولان ذیربط در پرونده عراق نظیر علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و نیز محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار کند.

این پایگاه افزود: سفر فواد حسین یک روز بعد از پایان سفر جنین پلاسخارت نماینده ویژه سازمان ملل در امور عراق به تهران صورت خواهد گرفت.

میدل ایست نیوز نوشت: وزیر خارجه عراق سپتامبر گذشته در صدر هیاتی به تهران رفت و به گفته وزارت خارجه عراق در آن زمان، پیام شفاهی نخست وزیر کشورش درباره تحولات منطقه را به حسن روحانی رئیس جمهور ایران منتقل کرد.

خبرگزاری العهد نیوز عراق نیز به نقل از یک منبع آگاه در وزارت خارجه این کشور اعلام کرد که فواد حسین وزیر خارجه عراق فردا (چهارشنبه) به تهران سفر می‌کند.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: