تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، ییس انیستیو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

گزارشگر زن هواشناسی پس از ورود ناگهانی پسرش به داخل استودیو، گزارش خود را به پایان رساند.

کد خبر: ۸۱۳۱۶
۱۴:۰۹ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

لحظه ورود کودک به استودیوی گزارش هواشناسی! + ویدئو

 

دیدارنیوز ـ نیمه کاره ماندن گزارش هواشناسی با ورود کودک به استودیو! به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پخش‌های زنده تلویزیونی گاهی با اتفاقاتی غیرمنتظره و پیش بینی نشده همراه است. از سوتی مجری، گزارشگر یا مهمان برنامه گرفته تا ورود یک مهمان ناخوانده و قرار گرفتن او در مقابل کادر دوربین تلویزیون. مانند اتفاقی که به تازگی در یکی از شبکه‌های تلویزیونی آمریکا و برای یک گزارشگر هواشناسی رخ داد.

«لِسلی لوپز»، گزارشگر هواشناسی در شبکه ABC۷ در حال گزارش وضعیت هوا بود که با ورود ناگهانی پسر خردسالش به داخل استودیو گزارش وی نیمه کاره ماند. این گزارشگر مشغول تشریح وضعیت هوا بود که کودک ۱۰ ماهه‌اش وارد استودیو شد و مادرش را در آغوش کشید. با این حال خانم لوپز بدون ایجاد وقفه به گزارش خود ادامه داد و برنامه را به پایان برد.
 
 

این ویدئوی دیدنی پس از انتشار در توئیتر و سایر شبکه‌های اجتماعی توجه کاربران را به خود جلب کرد و تاکنون در توئیتر بیش از ۱.۲ میلیون بازدیدکننده داشته است. این ویدئو همچنین ۲۸ هزار لایک و بیش از ۲۵۰۰ بار بازنشر شد.

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «ویدئویی بیادماندنی برای خانم لوپز و فوق العاده جالب. اگر تنها یک چیزی را این همه گیری کرونا به همه ثابت کرد این بود که ما می‌توانیم زندگی شخصی خود را در زندگی کاری خود گنجانده و کاری بهتر و موثرتر ارائه دهیم.»
 
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: