بر اساس اعلام وکیل بازیکن کروات پیشین پرسپولیس به خاطر این پرونده پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته نشده است.

کد خبر: ۸۱۱۹۴
۱۲:۳۶ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...
دیدارنیوز - باشگاه پرسپولیس در پرونده ماریو بودیمیر تا پایان ماه ژانویه (۱۲ بهمن) فرصت داشت که مطالبات این بازیکن را بپردازد تا از مجازات‌های احتمالی فیفا از جمله محرومیت در نقل و انتقالات در امان باشد. با این وجود سرخ‌ها نتوانستند در موعد تعیین شده مطالبات بودیمیر با بپردازند تا سایه محرومیت از نقل و انتقالات را بالای سر خود ببینند.

با وجود این که امروز شایعه شد پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته شده اما داوور رادیک، وکیل بودیمیر در گفت‌وگو با ایسنا ضمن رد این شایعه اعلام کرد: هنوز پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته نشده است.

در این زمینه به نظر می‌رسد ابتدا باید از سوی وکیل ماریو بودیمیر اقدامات حقوقی لازم نظیر نامه‌نگاری با کمیته انضباطی فیفا انجام شود تا این کمیته باشگاه پرسپولیس را به خاطر پرداخت نکردن مطالبات بازیکن کروات مجازات کند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: