تیتر امروز

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!
به مناسبت روز سعدی

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!

شعر ایرانی با موسیقی ایرانی پیوندی عمیق دارد. ترکیب این دو رنگینه و درهم آمیزیِ شگفتی می‌سازد و شجریان این آوازخوان بی‌همتای ایرانی، آنگاه که از سعدی می‌خواند، شنونده را می‌برد تا اوج‌های بی‌بدیل.
بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!
ینگه دنیا ۵

بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!

«ینگه دنیا» ستون ثابت روح‌الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به علل اختلاف نظرسنجی‌ها با تعداد آرای جمهوری‌خواهان...

بر اساس اعلام وکیل بازیکن کروات پیشین پرسپولیس به خاطر این پرونده پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته نشده است.

کد خبر: ۸۱۱۹۴
۱۲:۳۶ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
دیدارنیوز - باشگاه پرسپولیس در پرونده ماریو بودیمیر تا پایان ماه ژانویه (۱۲ بهمن) فرصت داشت که مطالبات این بازیکن را بپردازد تا از مجازات‌های احتمالی فیفا از جمله محرومیت در نقل و انتقالات در امان باشد. با این وجود سرخ‌ها نتوانستند در موعد تعیین شده مطالبات بودیمیر با بپردازند تا سایه محرومیت از نقل و انتقالات را بالای سر خود ببینند.

با وجود این که امروز شایعه شد پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته شده اما داوور رادیک، وکیل بودیمیر در گفت‌وگو با ایسنا ضمن رد این شایعه اعلام کرد: هنوز پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته نشده است.

در این زمینه به نظر می‌رسد ابتدا باید از سوی وکیل ماریو بودیمیر اقدامات حقوقی لازم نظیر نامه‌نگاری با کمیته انضباطی فیفا انجام شود تا این کمیته باشگاه پرسپولیس را به خاطر پرداخت نکردن مطالبات بازیکن کروات مجازات کند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: