سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات گفت: امروز( یکشنبه ) ۱۲ بهمن ماه در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی به دو پرونده سیاسی و مطبوعاتی رسیدگی شد. 

کد خبر: ۸۱۱۲۵
۱۵:۱۲ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

عزیزی خادم، منتظر پاس گل ظریف!

آیا دیدار عزیزی خادم و ظریف در ساختمان وزارت امور خارجه می‌تواند منجر به دریافت امتیاز میزبانی ایران برای ۴ بازی مهم تیم ملی شود؟
داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

سفرهای نوروزی یکی از سوالات بزرگ این روزهاست. به نظر می‌رسد که ستاد ملی کرونا در پی ممنوعیت سفرهای شخصی است در عین حال امکان فعالیت محدودی را برای فعالان صنعت گردشگری فراهم ساخته است.
بایدن زودتر به برجام بازگردد
ترجمه اختصاصی دیدار از مقاله ولی نصر

بایدن زودتر به برجام بازگردد

مقاله ولی نصر در نشریه فارین افرز بر این نکته تاکید دارد که جو بایدن باید ابتکار عمل را به دست گیرد و نخستین گام را احیای برجام بردارد.
دیدارنیوز -  احمد مومنی راد در گفت وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: در جلسه امروز دادگاه به پرونده مدیر مسئول روزنامه ایران به اتهام نشرمطالب خلاف واقع رسیدگی شد که پس از رسیدگی به آن، هیات منصفه  با اکثریت آرا متهم را مجرم دانست و با اکثریت ارا متهم را مستحق تخفیف ندانست.
وی افزود: همچنین در جلسه امروز به پرونده محمدعلی وکیلی مدیرمسول روزنامه ابتکار که  چهارمین پرونده جرم سیاسی بشمار می رود  به اتهام نشر اکاذیب به قصد اصلاح امور کشور رسیدگی شد که هیات منصفه جرایم سیاسی به اتفاق آرا متهم را در اتهام فوق الذکر مجرم ندانست.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: