برای ستاره سابق پرسپولیس دعا کنید؛

حامد اژدری، داماد خانواده علی انصاریان درباره آخرین وضعیت این ستاره سابق پرسپولیس صحبت‌های جامعی به عمل آورد.

کد خبر: ۸۱۰۳۱
۱۴:۵۶ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

داستان سفرهای نوروزی؛ سفر شخصی ممنوع!

سفرهای نوروزی یکی از سوالات بزرگ این روزهاست. به نظر می‌رسد که ستاد ملی کرونا در پی ممنوعیت سفرهای شخصی است در عین حال امکان فعالیت محدودی را برای فعالان صنعت گردشگری فراهم ساخته است.
بایدن زودتر به برجام بازگردد
ترجمه اختصاصی دیدار از مقاله ولی نصر

بایدن زودتر به برجام بازگردد

مقاله ولی نصر در نشریه فارین افرز بر این نکته تاکید دارد که جو بایدن باید ابتکار عمل را به دست گیرد و نخستین گام را احیای برجام بردارد.
پورنوگرافی به مثابه افیون

پورنوگرافی به مثابه افیون

انتشار کلیپی از یک خواننده پاپ با بازی یک پورن استار بحث داغ این روزهای فضای مجازی و حقیقی است. گزارش حاضر اما به دنبال پاسخ به این سوال است که چرا تماشای پورنوگرافی در جامعه ایران در حال رواج...

انصاریان نباید خبر میناوند را بشنود

 

دیدارنیوز ـ اژدری که در برنامه "صبح بخیر"شبکه سه روی خط آمده بود با لحنی خسته درباره شرایط وخیم و اوضاع ریوی علی انصاریان صحبت کرد و از همه مردم ایران خواست تا انصاریان را دعا کنند البته او تاکید کرد که این دعا باید برای همه بیمارانی که درگیر ویروس ناشناخته کرونا هستند انجام بشود.

اژدری در مورد وضعیت سلامتی انصاریان گفت: شرایط او همان شرایط گذشته است و او تحت نظر پزشکان و در شرایطی که از ونتیلاتور کمک می‌گیرد تنفس می‌کند و هوشیار است، اما به دلیل درگیری شدید ریه‌ها با ویروس کرونا اوضاع مناسبی هم ندارد.

او در بخشی از حرف هایش از علاقه‌مندان خواست درباره جویا شدن حال این بازیکن سابق فوتبال ایران کمی خوددارتر باشند چرا که ظاهراً تماس‌های تلفنی مکرر با بیمارستان و حضور در راهرو‌های بیمارستان فرهیختگان برای اطلاع از اوضاع و احوال انصاریان اختلالاتی در کار این مجموعه درمانی ایجاد کرده است.

او همچنین از رسانه‌ها خواست در انتشار اخبار دقیق‌تر عمل کنند.

با توجه به حرف‌های حامد اژدری موضوع مهم برای ستاره سابق فوتبال ایران روحیه داشتن و روحیه دادن به اوست و به همین سبب همه مراقبند او از خبر فوت مهرداد میناوند، هم باشگاهی سابقش مطلع نشود و او فعلا در این شرایط مبارزه سنگینی با ویروس کرونا دارد.

برای ملی پوش سابق فوتبال ایران دعا می‌کنیم.
 
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: