تیتر امروز

بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!
ینگه دنیا ۵

بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!

«ینگه دنیا» ستون ثابت روح‌الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به علل اختلاف نظرسنجی‌ها با تعداد آرای جمهوری‌خواهان...

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به علیرضا رئیسی معاون بهداشت این وزارتخانه، بر ضرورت افزایش و تقویت واحد‌های نمونه گیری تست کرونا در همه مبادی ورودی هوایی، زمینی و دریایی تاکید کرد.

کد خبر: ۸۱۰۰۳
۱۲:۱۵ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۹

وزیر بهداشت: تست کرونا در همه مبادی ورودی کشور انجام شود

 

دیدارنیوز ـ سعید نمکی روز شنبه در این نامه تصریح کرد: با توجه به اینکه ویروس جهش یافته کرونا در اغلب کشور‌ها به سرعت در حال گسترش است. همان گونه که در جلسه هشتم بهمن ۹۸ تصمیم گیری شد. به منظور کنترل همه مسافران ورودی به کشور لازم است تا نسبت به افزایش و تقویت واحد‌های نمونه گیری تست کرونا در همه مبادی ورودی هوایی، زمینی و دریایی اقدام عاجل صورت گیرد.

وزیر بهداشت افزود: مقتضی است در اسرع وقت نتایج اقدامات اجرایی انجام شده به تفکیک هر دانشگاه/ دانشکده از لحاظ ایجاد واحد‌های نمونه گیری جدید یا افزایش نیروی انسانی در واحد‌های مذکور را به دفتر اینجانب گزارش کنید.

شیوع ویروس جهش یافته کرونا در برخی کشور‌ها و مشاهده چند مورد آن در ایران، به نگرانی‌ها نسبت به اپیدمی گسترده آن دامن زده و به تایید کارشناسان در صورت افزایش بی‌توجهی مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، خیز جدید و موج چهارم انتشار کرونا در ایران در اسفند ماه محتمل است.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور (اسفند ۹۸) تا کنون ۵۷ هزار و ۸۰۷ نفر از هموطنان جان خود را از دست داده اند.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: