کد خبر: ۸۰۹۹۳
۱۰:۵۱ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم نقطه‌ای و ماهانه بهمن تکان دهنده بود. شاهد فوران تورمی، صف‌های پرتعداد برای خرید اقلام اساسی است. با این حال برخی از سناریو‌های احتمالی ۱۴۰۰ می‌گوید می‌توان به تعدیل تورم امیدوار بود.
ادعای رسانه ترکیه‌ای: صدای آژیر در تهران به دلیل حمله هوایی بود!
 
دیدارنیوز - ساعت ۱:۴۰ دقیقه بامداد امروز ۱۱ بهمن، صدای آژیر از منطقه غرب کشور به صدا در آمد که خیلی از مردم آن منطقه با شنیدن این صدا وحشت زده شدند. در همین ساعات بود که هواپیمای ترکیش ایر که از ترکیه به مقصد تهران در حال حرکت بود به دلیل شرایط جوی بد آب و هوایی در تهران، مجبور به بازگشت، اما به مقصد باکو شد. معاونت سیاسی و امنیتی استانداری تهران دلیل آژیر شب گذشته را شرایط بد آب و هوایی دانسته و اعلام کرد هیچ مشکل امنیتی وجود نداشت.  
 
ادعای رسانه ترکیه‌ای: صدای آژیر در تهران به دلیل حمله هوایی بود!

اما رسانه آ هبر ترکیه مدعی شد، صدای آژیر شب گذشته در تهران به دلیل هشدار حمله هوایی در تهران اتفاق افتاده است. این رسانه همچنین نوشت که صدای آژیر به مدت ۱۵ دقیقه به صدا در آمد و شهروندان تهرانی به محلی مناسب رفته‌اند. در ادامه هواپیمایی ترکیش به دلیل شرایط بد جوی آسمان تهران چند دقیقه‌ای در شهر به پرواز در آمد و سپس به مقصد باکو آذربایجان، ایران را ترک کرد و لحظاتی بعد در فرودگاه حیدر علی اف فرود آمد و آژیر بلندی که به صدا در آمده هشدار حمله هوایی بوده است.  
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: