دبیرخانه دائم جشنواره بین المللی سیمرغ از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین‌المللی سیمرغ خبر داد.

کد خبر: ۸۰۹۲۷
۱۳:۲۷ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.

مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی سیمرغ تمدید شد

 

دیدارنیوز ـ دبیرخانه دائم جشنواره در اطلاعیه‌ای با توجه به درخواست‌های مکرر علاقه‌مندان به جشنواره و به دلیل مشکلات ناشی از همه‌گیری و شیوع ویروس کرونا و همچنین تعطیلی دانشگاه‌ها مهلت ثبت و ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ را تا ۱۵ اسفندماه تمدید کرد.

همچنین در این اطلاعیه آمده است که مهلت مشخص شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و بلافاصله پس از اتمام مهلت ثبت نام و ثبت آثار، روند داوری آثار در بخش‌های مختلف آغاز خواهد شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: دبیرخانه‌های دانشگاهی می‌بایست حداکثر تا ۲۵ اسفندماه نسبت به جمع آوری آثار دانشگاهی خود اقدام کنند.

بر اساس اعلام وبدا، یازدهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» با شعار "هر خانه، یک پایگاه سلامت" در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنر‌های تجسمی و موسیقی برگزار خواهد شد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: