رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران ضمن اشاره به اینکه حال شیر نر ایرانی باغ وحش ارم خوب نیست، گفت: هنوز علت بیماری و بی حالی این شیر مشخص نیست، اما اقدامات درمانی آغاز شده است.

کد خبر: ۸۰۹۱۷
۱۲:۲۹ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

حال «هیرمان»، شیر ایرانی باغ وحش ارم خوب نیست

 

دیدارنیوز ـ محمد کرمی ضمن اشاره به اینکه شیر نر ایرانی باغ وحش ارم «هیرمان» از روز سه‌شنبه ۷ بهمن بد حال شده است، گفت: باغ وحش ارم این موضوع را سریعا به ما و دامپزشک باغ وحش اطلاع داد و از همان زمان اقدامات درمانی آغاز شد.

وی ادامه داد: علائم بالینی شیر نر ایرانی باغ وحش ارم بی حالی و آبریزش بینی است. همچنین این شیر دچار اختلال در قسمت فوقانی سیستم تنفسی شده است.

به گفته کرمی، تاکنون آزمایش‌ها و تست‌های مختلفی از این شیر گرفته شده، اما هنوز مورد حائز اهمیتی که علت بیماری یا بی حالی آن باشد مشخص نشده است.

 این شیر نر ایرانی سال ۹۸ از باغ وحش بریستول انگلستان به باغ وحش تهران منتقل شد و «هیرمان» نامگذاری شد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: