کارشناس سازمان هواشناسی از بازگشت آلودگی هوا به کشور و ماندگاری آن تا روز چهارشنبه خبر داد و گفت:سامانه جدید بارشی روز پنجشنبه (نهم بهمن) از سمت غرب وارد کشور می‌شود.

کد خبر: ۸۰۶۹۱
۱۰:۵۰ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

گردشگری فرصتی برای توسعه متوازن بلوچستان

گردشگری فرصتی برای توسعه متوازن بلوچستان

مطلب حاضر نگاهی دارد به نقشی که صنعت گردشگری می‌تواند در حل برخی از مشکلات سیستان و بلوچستان داشته باشد. البته گردشگری حلال تمام مشکلات این استان نیست اما مکمل اقدامات زیربنایی دیگر است.

کارشناس سازمان هواشناسی:سامانه جدید بارشی در راه است

 

دیدارنیوز ـ فریبا گودرزی روز دوشنبه درباره وضعیت جوی کشور  توضیح داد:روند تدریجی افزایش دما در اغلب نقاط کشور پیش‌بینی می‌شود و در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل دما بین ٦ تا ١٢ درجه دما افرایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود تا روز چهارشنبه جوی صاف برای کل کشور داشته باشیم و سبب افزایش غلظت و انباشت آلاینده‌های جوی درشهر‌های صنعتی اراک، ارومیه، اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، کرج و قم خواهد شد، ضمن اینکه از فردا شرایط برای همه گروه‌ها ناسالم است و نسبت به تردد غیر ضروری در سطح شهر هشدار داد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت:آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری در برخی ساعت‌ها همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

به گفته گودرزی روز پنجشنبه سامانه جدید بارشی وارد کشور شده که موجب بارندگی در شمال غرب و غرب کشور و سپس به دامنه‌های جنوبی البرز خواهد شد. این سامانه روز جمعه تقویت می‌شود.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: