با حضور وزیر آموزش و پرورش؛

 ۲۳ واحد آموزشی روز پنجشنبه ۲ بهمن در شادگان با حضور حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ، جمعی از مسوولان استانی و محلی به بهره‌برداری رسید.

کد خبر: ۸۰۴۹۶
۱۲:۱۸ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
۲۳ طرح آموزشی در شادگان  افتتاح شد
 
دیدار نیوز _ شادگان| سرپرست فرمانداری شادگان در آیین بهره‌برداری از ۲۳ مدرسه در این شهرستان گفت: این مدارس در قالب ۹۱ کلاس درس در نقاط مختلف بخصوص در روستاهای شادگان به بهره‌برداری رسیدند.

امید صبری‌پور افزود: این طرح‌ها شامل ۲۰ دبستان، یک هنرستان، یک دبیرستان و سالن آموزش‌و پرورش هستند.

وی اعتبار هزینه شده برای این طرح‌ها را  ۲۷۵ میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: اعتبارات این طرح‌ها توسط خیران، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، وزارت نفت و اعتبارات ملی و استانی وزارت آموزش و پرورش تامین شده است.
 
صبری‌پور با تاکید بر تسریع بر اجرای طرح‌های نیمه تمام آموزشی در شهرستان شادگان گفت:ساخت و مقاوم سازی مدارس در مناطقی که از سیل سال گذشته بیشترین خسارت را دیدند باید در اولویت قرار گیرد. 

نماینده شادگان : بکارگیری نیروهای بومی شادگان در آموزش و پرورش در اولویت قرار بگیرد.

ناصری نژاد نماینده شادگان در آیین افتتاحیه ۲۳ طرح آموزشی گفت : تحول عظیمی در بحث آموزش شهر شادگان با افتتاح این ۲۳ طرح رخ داده است و امیدواریم که وزارت آموزش و پرورش در تجهیز دانشگاه فرهنگیان هم همکاری لازم را داشته باشد 

نماینده شادگان گفت: نیروهای بومی آموزشی نیاز جدی شادگان است و لازم است از ظرفیت نیروهای شادگانی جهت آموزش شهروندان استفاده شود. 

ناصری نژاد در پایان افزود: حفظ و نگهداری مراکز آموزشی نیاز به نیروی انسانی دارد تا از فرسودگی مراکز آموزشی و هدر رفتن منابع جلوگیری شود از طرفی تبدیل وضعیت معلمان حق التدریس به رشد کیفیت آموزشی بسیار اثر گذارد است که لازم است وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه به آن داشته باشد.

 محسن حاج میرزایی وزیر آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش به همراه معاونان خود امروز پنجشنبه به منظور حضور در چند نشست داخلی و افتتاح چندین پروژه آموزشی در شهرستان خرمشهر و شادگان به خوزستان سفر کرد.

شادگان در فاصله ۸۵ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.
 
۲۳ طرح آموزشی در شادگان  افتتاح شد
 
۲۳ طرح آموزشی در شادگان  افتتاح شد
 
۲۳ طرح آموزشی در شادگان  افتتاح شد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: