رییس دپارتمان آی‌سی یوی بیمارستان لاله تهران تاکید کرد همه اقدامات لازم برای بهبودی مهرداد میناوند انجام شده و خواهد شد.

کد خبر: ۸۰۴۵۴
۱۴:۴۴ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

پورنوگرافی به مثابه افیون

پورنوگرافی به مثابه افیون

انتشار کلیپی از یک خواننده پاپ با بازی یک پورن استار بحث داغ این روزهای فضای مجازی و حقیقی است. گزارش حاضر اما به دنبال پاسخ به این سوال است که چرا تماشای پورنوگرافی در جامعه ایران در حال رواج...

در مصاحبه با دکتر لطفی: آخرین وضعیت سلامتی مهرداد میناوند

 

دیدارنیوز ـ مهرداد میناوند، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران این روز‌ها به خاطر درگیری با ویروس کرونا در بیمارستان لاله بستری شده و وضعیت خطرناکی را سپری می‌کند.

دکتر امیرحسین لطفی، رییس دپارتمان آی سی یو بیمارستان لاله درباره وضعیت میناوند به "ورزش سه" گفت: متاسفانه شرایط آقای میناوند بسیار بحرانی و پرخطر هست. ما پیشرفته‌ترین اقدامات درمانی را برای او انجام دادیم. الان زیر نظر دستگاه تنفسی است و اکسیژن صددرصد به او می‌دهیم. واقعا مردم باید دعا کنند تا این اقداماتی که انجام می‌دهیم، اثر کند. اکسیژن خون او نوسان دارد. گاهی اوقات ۸۰ می‌شود و یا پایین‌تر هم می‌رود.

وی افزود: تیم پزشکی همیشه تا آخرین لحظه اقدامات لازم را انجام می‌دهد. دیگر بقیه اش قسمت، تقدیر و لطف خدا و دعای مردم است که درمان‌ها اثر کند، اما متاسفانه وضعیت بسیار بحرانی است.

دکتر لطفی درباره پیگیری افشین پیروانی و حضورش در بیمارستان لاله گفت: دوستان همگی پیگیر هستند. مدیریت کار به جز معالجه به عهده خودم است و همه چیز را برای درمان آقای میناوند مهیا کردم. پیروانی لطف دارد و به شدت پیگیر است. البته دوستان دیگر مثل آقای پروین هم پیگیر بودند. کاری نبوده که لازم باشد و انجام ندهیم.
 
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: