رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد در راستای کاهش ترافیک و آلودگی هوا محدودیت تردد از ساعت ۲۱ شب به ساعت ۲۳ افزایش یابد.

کد خبر: ۸۰۴۲۲
۱۱:۱۴ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

پیشنهاد عضو شورای شهر تهران برای افزایش ساعت آغاز محدودیت تردد

 

دیدارنیوز ـ مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران، با بیان اینکه وضعیت تهران در مورد شیوع کرونا در وضعیت زرد قرار گرفته است، گفت: به نظر می‌رسد باید ستاد کرونا محدودیت تردد بعد از ساعت ۲۱ را جابجا کند، چراکه این محدودیت‌ها سبب شده است که شاهد ترافیک شدید در معابر تهران باشیم.

وی با بیان اینکه ترافیک فشرده‌ای که از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در معابر داریم به دلیل تلاش مردم برای رسیدن به مقصد قبل از ساعت ۲۱ است، گفت: برهمین اساس در ساعات منتهی به ساعت ۲۱ شاهد هجوم خودرو‌ها در سطح معابر هستیم که سبب ترافیک فزاینده و تولید گاز‌های آلاینده شده و عملا موجب آلودگی بیشتر سطح شهر تهران می‌شود.

فراهانی با تاکید بر اینکه شاخص آلایندگی روز گذشته در شرایط سالم بود و هوای سالم داشتیم، اما در هنگام شب به دلیل ترافیک، این شاخص بالاتر رفته و هوا ناسالم شد، گفت: برهمین اساس لازم است رفت و آمد به جای ساعت ۲۱، به ساعت ۲۳ افزایش یابد و اجازه دهند به جای ترافیک شدید که هم موجب اتلاف وقت و بروز آلودگی هوا می‌شود در شرایط زرد تهران، این محدودیت‌ها کمتر شود.
 
منبع: اعتماد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: