چلسی در ورزشگاه کینگ پاور استادیوم میهمان لستر سیتی بود که بازی را باخت و حالا فرانک لمپارد خیلی زودتر به درهای خروج نزدیک شده است.

کد خبر: ۸۰۳۲۵
۰۱:۵۵ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

حلقه خندان انیشتین در کیهان
دانش آدینه ۲۹

حلقه خندان انیشتین در کیهان

در ۲۹ امین شماره دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به تشریح پدیده لنزینگ گرانشی و اثرات آن بر مشاهدات ما از کیهان بی‌انت‌ها پرداخته است.

لمپارد در مسیر خروج از لندن؟! لسترسیتی ۲ - ۰ چلسی

 

دیدارنیوز -  بابک مجیدی: در هفته هجدهم لیگ برتر انگلستان، چلسی بحران زده به همراه فرانک لمپارد در کینگ پاور استادیوم میهمان تیم لسترسیتی بودند که در نهایت با ارائه بازی ضعیف برابر شاگردان برندن راجرز با دو گل ویلفرد اندیدی و جیمز مدیسون شکست خوردند تا  در وضعیت هشدار قرار گرفتند. لسترسیتی هم برای عقب نماندن از کورس مدعیان این فصل لیگ برتر هم سخت به دنبال پیروزی بود که در نهایت به این مهم رسید. گل اول روباه‌ها روی یک کار تمرین شده از روی کرنر به دست آمد که ویلفرد اندیدی روی پاس آلبرایتون و عبور مدیسون از روی توپ با ضربه‌ای دقیق بعد از اصابت به تیر دروازه راهی گل شد. در گل دوم هم ویلفرد اندیدی این بار در نقش گلساز ظاهر شد و با یک پاس دقیق قوس دار توپ در بهترین شرایط در مصافی تک به تک به مدیسون رسید و او با یک ضربه بغل پا به آسانی دروازه ادوارد مندی را گشود.

لمپارد در مسیر خروج از لندن؟! لسترسیتی ۲ - ۰ چلسی

 

در ادامه چلسی برای جبران نتیجه و زدن گل جلو آمد، اما دفاع منطقی بازیکنان لستر اجازه فرصت گل را به آن‌ها نداد. چلسی که امسال با خرید‌های بی شمار خود به دنبال کسب قهرمانی بود هیچ کدام از خرید‌های لمپارد به خصوص در فاز هجومی  مثل کای هاورتز، تیمور ورنر و حکیم زیاش عملکرد مثبتی نداشتند و در دفاع هم تیاگو سیلوا به همراه بن چیلول هم متزلزل نشان دادند.  

حالا فرانک لمپارد اسطوره باشگاه که در کسوت مربی است بعد از یک فصل درخشان حالا در فصل دوم به یک بحران بزرگ رسیده و با کسب نتایج ضعیف در ۱۰ بازی گذشته که ۶ تای آن شکست بوده حالا در آستانه اخراج قرار گرفته است. حالا باید منتظر ماند و دید مالک کم تحمل روس یعنی رومن آبراموویچ سوپر فرانکی را از نیمکت اخراج خواهد کرد یا او در خود ابقا خواهد شد.

 

لمپارد در مسیر خروج از لندن؟! لسترسیتی ۲ - ۰ چلسی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: