خسارت نیم میلیون دلاری کارمند کارواش به فدریکو مارکتی

با خواندن این خبر احتمالا کلید خودروتان را دیگر به هیچ فردی نخواهید داد. دروازه‌بان جنوا به همین خاطر اتومبیل نیم میلیون دلاری‌اش را از دست داد.

کد خبر: ۸۰۲۷۷
۱۳:۵۶ - ۳۰ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

نابودی فراریِ دروازه‌بان جنوا!


دیدارنیوز ـ آرش راهبر: یکی از ویژگی‌های مخصوص بازیکنان فوتبال در دنیا، داشتن ماشین‌های گرانقیمت و نمایش آن به دوربین‌ها موقع ورود یا خروج از تمرین است. البته که این خودنمایی گاهی دردسر‌های بزرگی را هم رقم می‌زند. نمونه‌اش همین چند روز قبل برای فدریکو مارکتی دروازه‌بان تیم جنوا در ایتالیا رخ داد.

فدریکو مارکتی که ۱۱ بار سابقه پوشیدن تیم ملی ایتالیا را دارد و در جام‌جهانی ۲۰۱۰ نیز حضور داشته، چند روز قبل اتومبیل فراری ۸۱۲ سوپر فست خود را پیش از تمرین به یک کارواش می‌برد و آن را برای شست‌و‌شو می‌سپارد و قرار بر این می‌شود که ماشین را برای او به محل تمرین بیاورند، اما کارگر بخت‌برگشته کارواش از پس کنترل ماشین ۷۹۰ اسب بخاری مارکتی برنمی‌آید و فراری سرخ رنگ را به ۵ ماشین پارک شده و گارد ریل خیابان می‌کوبد و آن را تقریبا منهدم می‌کند.
 
نابودی فراریِ دروازه‌بان جنوا!

این ماشین زیبا و سریع بین ۳۳۵ تا ۴۵۰ هزار پوند قیمت دارد و می‌توان حدس زد که وقتی خبر داغان شدن ماشین را به فدریکو داده‌اند قیافه او چه شکلی بوده است؟! به هر حال در کنار خسارتی که به ماشین او وارد شده چند خودرو دیگر نیز آسیب دیده‌اند که طبیعتا خسارت آن‌ها نیز بر عهده ضارب خواهد بود.

با این حال هنوز کسی عصبانیت و خشم مارکتی را پس از این حادثه ندیده است. دروازه‌بان جنوا که البته خود نیز در سپردن این خودرو فوق سریع به افراد دیگر بی‌تقصیر نیست، در فضای مجازی نوشته که کارمند بی‌مبالات کارواش را بخشیده است: «از اتفاق پیش‌آمده متاسفم. خدا را شکر که کسی در این حادثه آسیب ندیده، این مهم‌ترین چیز است. من نظرات بد مردم را در فضای مجازی دیدم. بهتر است این فرد را به حال خودش بگذاریم. امیدوارم دوباره مجبور نباشم این چیز‌ها را بخوانم.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: