رییس دفتر رییس جمهوری درگذشت «شیده لالمی» دبیر اجتماعی روزنامه همشهری را تسلیت گفت.

کد خبر: ۸۰۱۸۶
۱۵:۵۴ - ۲۹ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

واعظی درگذشت دبیر اجتماعی روزنامه همشهری را تسلیت گفت

 

دیدارنیوز ـ محمود واعظی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: درگذشت نابهنگام یکی از روزنامه‌نگاران شریف و بِنام کشور در روز گذشته برای اینجانب بسیار غم‌انگیز بود.

رییس دفتر رییس جمهوری اظهار کرد: سرکار خانم شیده لالمی، روزنامه‌نگاری خوش‌نام، حرفه‌ای و شناخته‌شده بود و فقدان ایشان برای جامعه رسانه‌ای کشور و روزنامه‌نگاری متعهد و مردم‌گرا، ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر است.

واعظی خاطر نشان کرد: گزارش‌های اجتماعی خانم لالمی طی سال‌های گذشته جزو مطالب جریان‌ساز و موثر در سطح مطبوعات کشور بود. این گزارش‌ها از آنجا که عمدتا روایت رنج‌ها و مشکلات مردم به شمار می‌رفت، همواره در اذهان عمومی و صفحات تاریخ روزنامه‌نگاری ایران ماندگار خواهد بود.

رییس دفتر رییس جمهوری تاکید کرد: اینجانب درگذشت این روزنامه‌نگار دغدغه‌مند را به خانواده ایشان، همکاران‌شان در روزنامه وزین همشهری و جامعه روزنامه‌نگاری کشور تسلیت عرض می‌کنم و برای ایشان رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و تسلی آرزو می‌کنم.

شیده لالمی از روزنامه‌نگاران صاحب سبک ایران، در اثر گازگرفتگی ۲۷ دی ماه دارفانی را وداع گفت.

او دانشجوی دکتری ارتباطات و دبیر پیشین ایرنا ۲۴ بود. لالمی همچنین سابقه کار در خبرگزاری میراث را در کارنامه داشت و دبیر اجتماعی روزنامه همشهری بود.

گزارش‌های اجتماعی او از معضلات شهری مانند گزارش گورخواب‌ها، محیط‌های شهری و تجاری، مشکلات و چالش‌های حوزه زنان در رسانه‌ها بازتاب یافت و مورد توجه قرار گرفت.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: