رئیس مرکز پایش کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر اراک، به رغم آنکه میانگین ۲۴ ساعته حکایت از سالم بودن هوا در شهر اراک دارد، اما در ساعت ۱۲ شرایط هوا برای گروه‌های سنی حساس ناسالم شد.

کد خبر: ۸۰۰۸۱
۱۴:۲۷ - ۲۷ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

رئیس مرکز پایش کیفیت هوای استان خبر داد:هوای ناسالم اراک برای گروه‌های سنی حساس

 

دیدارنیوز ـ علیرضا محرابیان افزود: متوسط شاخص کیفیت هوا در ٢٤ ساعت گذشته منتهی به ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۲۷ دی ماه سالم بوده است، اما در ساعت ۱۲ ظهر امروز شنبه شاخص کیفیت هوای این کلانشهر بر روی عدد ۱۱۹ قرار گرفته است که حاکی از شرایط ناسالم برای گروه‌های سنی حساس است.

وی ادامه داد: شاخص کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته عدد ۹۲ را ثبت کرده و شاخص لحظه‌ای در ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه را نیز ۱۱۴ ثبت کرده است که نشانگر وضعیت ناسالم برای گروه‌های سنی حساس بوده است.

رئیس مرکز پایش کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی اظهار داشت: ایستگاه شریعتی عدد ۱۵۴ را نشان می‌دهد که نشان از ناسالم بودن هوا برای تمامی گروه‌های سنی دارد، همچنین ایستگاه مخابرات نیز بر روی عدد ۱۴۲ نیز قرار گرفته است.

محرابیان تصریح کرد: آلاینده مسئول آلودگی هوای اراک ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون است.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: