تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان با بیان اینکه پرواز‌های مسافری در فرودگاه همدان انجام نمی‌شود، گفت: در حال حاضر پرواز‌های پشتیبان و آموزشی در فرودگاه همدان برقرار است.

کد خبر: ۸۰۰۷۰
۱۲:۵۲ - ۲۷ دی ۱۳۹۹

مدیر روابط عمومی فرودگاه:فرودگاه همدان پرواز مسافری ندارد

 

دیدارنیوز ـ سیدحمیدرضا صائمین با اشاره به اینکه تمام پرواز‌های کشور براساس پروتکل‌های بهداشتی ستاد کرونا با ۶۰ درصد ظرفیت انجام می‌شود، اظهار کرد: به دنبال برنامه‌ریزی برای پرواز‌های برنامه‌ای در فرودگاه همدان هستیم.

وی با تأکید بر اینکه آماده از سرگیری پرواز‌های کیش و مشهد در فرودگاه همدان هستیم، تصریح کرد: با توجه به اینکه حرم حضرت امام رضا (ع) به تازگی بازگشایی شده و پرواز‌های مسافری کیش نیز مدتی است انجام می‌گیرد، فرودگاه همدان به دنبال اجرای پرواز‌های برنامه‌ای است.

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان در پایان با اشاره به اینکه به علت کرونا مسافری برای پرواز در همدان وجود ندارد، یادآور شد: هر پروازی که در همدان انجام شود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با ۶۰ درصد ظرفیت خواهد بود.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: