معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری با جدی توصیف کردن خطر موج چهارم شیوع ویروس کرونا، نوشت: نباید قربانی موفقیت خود بشویم و آمار پایین این روزها، توهم پایان همه‌گیری را در ما بیدار کند.

کد خبر: ۸۰۰۶۹
۱۲:۴۹ - ۲۷ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

معزی: نباید قربانی موفقیت خود بشویم/ خطر موج چهارم کرونا جدی است

 

دیدارنیوز ـ علی رضا معزی روز شنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: با توجه به برآورد‌های نگران کننده‌ای که در ستاد ملی مطرح شد، خطر موج چهارم کرونا بسیار جدی است. شتاب عادی‌انگاری، بی‌درنگ به شیب سرکش نمودار ابتلا و مرگ بدل خواهد شد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری ادامه داد: نباید قربانی موفقیت خود بشویم و آمار پایین این روزها، توهم پایان همه‌گیری را در ما بیدار کند.

در آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا روز گذشته (جمعه ۲۶ دی ۹۹) منتشر شد ۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت (پنجشنبه تا جمعه) فوت کردند که با این تعداد شمار جان‌باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۶۲۱ نفر رسید.

همچنین یک میلیون و ۳۱۸ هزار و ۲۹۵ نفر در کشور تاکنون به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: