تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، ییس انیستیو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین جمعه ضمن تعیین موعد برگزاری انتخابات اعلام کرد که انتخابات در سه مرحله برگزار می‌شود.

کد خبر: ۸۰۰۵۵
۱۰:۳۳ - ۲۷ دی ۱۳۹۹

عباس موعد انتخابات فلسطین را تعیین کرد/ فتح و حماس استقبال کردند

 

دیدارنیوز ـ به نقل از عربی ۲۱، براین اساس، انتخابات شورای قانون گذاری فلسطین ۲۲ ماه مه ۲۰۲۱، انتخابات ریاستی ۳۱ ژوئیه و انتخابات شورای ملی فلسطین ۳۱ اوت برگزار می‌شود.

عباس، حنا نصیر، رئیس کمیته مرکزی انتخابات را در مقر ریاست تشکیلات خودگردان در رام الله دیدار و موعد انتخابات را به وی ابلاغ کرد.

محمود عباس همچنین کمسیون انتخابات و همه نهاد‌های دولتی را به آغاز یک مبارزات انتخاباتی دموکراتیک در تمام بخش‌های فلسطین، از جمله قدس، و آغاز یک گفتگوی ملی با تمرکز بر سازوکار‌های این روند راهنمایی کرد.
 

در همین حال جنبش حماس با استقبال از اقدام عباس در تعیین موعد انتخابات، تأکید کرد که حماس اشتیاق شدیدی به دستیابی و موفقیت این حق که به نفع ملت فلسطین است دارد. "

این جنبش در بیانیه‌ای ادامه داد: "ما طی ماه‌های گذشته تلاش کرده ایم تا از همه موانع برای رسیدن به این روز عبور کنیم و انعطاف پذیری بالایی از خود نشان داده ایم و معتقدیم که این پیمان برای مردم و در دست مردم است. ما همچنین بر اهمیت آماده سازی زمینه انتخاباتی آزاد و عادلانه که در آن رأی دهنده اراده خود را بدون فشار و محدودیت ودر کمال عدالت و شفافیت اعلام کند تأکید می‌کنیم.

جنبش فتح نیز به نوبه خود از این اقدام عباس استقبال کرد و آن را تجلی ارده مردم فلسطین توصیف کرد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: