تیتر امروز

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین
گفت‌وگوی دیدار با امیرعلی ابوالفتح در مورد مذاکرات وین

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین

در وین چه خبر است؟ آیا مذاکرات به احیای برجام می‌انجامد؟ مذاکرات به صورت رسمی و غیر رسمی در وین هنوز ادامه دارد و باید منتظر اخبار این مذاکرات بود. امیرعلی ابولفتح معتقد است که غنی‌سازی ۶۰ درصدی...

یحیی گل‌محمدی در تمرین پرسپولیس ضمن اشاره به این نکته که بازیکنان فقط به دیدار آینده مقابل فولاد فکر کنند، وعده جالبی به شاگردانش داد.

کد خبر: ۸۰۰۳۱
۱۴:۲۴ - ۲۶ دی ۱۳۹۹
دیدارنیوز - گل‌محمدی در تمرین پرسپولیس پس از روز دربی شرکت نکرده و به نوعی بابت برخی اتفاقات حاشیه‌ای ازسوی هیئت مدیره باشگاه قهر کرد اما پس از استراحت یک روزه شاگردانش امروز در زمین پژوهشگاه نفت حاضر شد.

سرمربی پرسپولیس که به نظر می‌رسید به خاطر دادن اولتیماتوم به وزیر ورزش پشیمان شده باشد، دراین رابطه گفت: «از قبل با توجه به برخی اتفاقات خواسته‌های خود را مطرح کردم که به هر دلیل اتفاقی رخ نداد و بعد از دربی هم به دنبال ایجاد تنش نبودم زیرا سلسله مراتب را می‌دانم. حقیقتاً شأن من از بین رفته بود و انتظاراتی هم داشتم. از طرفی، قصد نداشتم در کار آقای مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان دخالت کنم. حرف من یک درخواست دوستانه بود و از ایشان به عنوان متولی و بزرگ‌تر ورزش کشور انتظاراتی داشتم‌. خواستم اگر صلاح می‌دانند به موضوعات و حواشی پیش آمده ورود کنند تا این مشکلات ریشه‌کن شود و شأن و حرمت بنده و برخی دیگر که به آنها کم‌ لطفی شد، حفظ شود؛ چون واقعا اذیت شدیم. به هر حال در ویدیوهای منتشر شده کاملا مشخص است به بنده و خیلی‌ها توهین‌هایی صورت گرفته و این موضوع به صورت طبیعی باعث ناراحتی بنده شد. امیدوارم دیگر ویدئوها به‌خاطر حفظ حرمت بازیکنان تاریخ‌ساز تیم پخش نشود.»

گل‌محمدی در ادامه بیان کرد: «در آن نشست خبری هم تحت فشار بودم. پس از مدت‌ها صبوری، ناراحتی خود را بروز دادم زیرا حقیقتاً منتظر بودم زودتر از اینها، مشکل حل شود. من در پی آن بودم که وضعیت بهتری پیرامون تیم و باشگاه شکل بگیرد. بدون شک وزیر ورزش هم از این مسائل باخبر است. شاید حرف‌هایم به خوبی مطرح نشد اما حیطه اختیارات خود را می‌دانم و تا امروز در پی تخریب جایگاه مسئولان بالادستی نبوده و نیستم. بار دیگر تاکید می‌کنم در جریان انتشار ویدیوهای مورد اشاره، تحت فشار روحی شدیدی قرار گرفتم و آن صحبت‌ها را مطرح کردم اما نمی‌خواستم این حرف‌ها که توام با هیجانات ناشی از فوتبال بود، به حاشیه جدیدی تبدیل شود.»

اما قبل ازاین مصاحبه و شروع تمرین پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی دقایقی برای بازیکنان خودش صحبت کرد و گفت: «توجهی به حواشی اخیر نداشته باشید و تمام تمرکز خود را روی تمرین و مسابقات پیش رو به ویژه فولاد خوزستان بگذارید. ما این هفته بازی حساسی داریم و باید هر ۳ امتیازاین مسابقه را بگیریم. شما هم به چیز دیگری غیر ازت مرین و این بازی فکر نکنید.»

سرمربی پرسپولیس همچنین وعده جالبی به شاگردانش داد: «خبرهای خوبی در راه است که به زودی خواهید شنید.»


منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: