در بازی دوم مرحله نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا: اتلتیکو بیلبائو موفق شد با نتیجه ۲ -۱ از سد رئال مادرید بگذرد و حریف بارسلونا در بازی سوپرکاپ اسپانیا شود.

کد خبر: ۸۰۰۰۷
۰۱:۴۲ - ۲۶ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

الکلاسیکو نه، جدال جدایی طلبان باسک و کاتالان در سوپرکاپ
 
دیدارنیوز – بابک مجیدی: در شب دوم مرحله نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا، رئال مادرید به دیدار اتلتیکو بیلبائو رفت و در حالی که همه فوتبالدوستان اروپا و جهان منتظر انجام یک الکلاسیکو دیگر بودند، رئال مادرید برابر حریفی از ایالت باسک مغلوب شد و فرصت انجام بازی میان رئال مادرید و بارسلونا از دست رفت.

اتلتیکو بیلبائو بازی را بسیار خوب اداره کرد و موفق شد در همان نیمه اول توسط لوئیز گارسیا دو بار با دو اشتباه مهلک لوکاس واسکز به گل برتری برسد و کار را در نیمه اول تمام کند. در نیمه دوم رئال مادرید با حملات پی در پی خود به دنبال ایجاد روزنه و پیدا کردن چارچوب دروازه بیلبائو بود که دو بار توسط مارکو آسنسیو تیر دروازه قرمز و سفید پوشان ایالت باسک را به لرزه دربیاورد. اما در نهایت کریم بنزما در نهایت فرصت طلبی موفق شد تنها یکی از گل‌های خورده را جبران کند و شاگردان مارسلینو با نتیجه ۲- ۱ از سد شاگردان زیدان رد شده و راهی دیدار فینال و به مصاف بارسلونا خواهند رفت.

نکته جالب در فوتبال اسپانیا این است که دو تیم فینالیست جام حذفی فصل گذشته اسپانیا، یعنی رئال سوسیه‌داد و اتلتیکو بیلبائو هنوز در فینال کوپا دل ری به مصاف هم نرفته‌اند و همچنان تکلیف قهرمان جام حذفی مشخص نشده است.   
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: