تیتر امروز

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

ادعایی عجیب توسط یکی از مقامات دولتی موجب شد رهبری نیز در سخنانشان به اشتباه بیفتند و نتیجتاً عذرخواهی کنند. اما این اولین بار نیست که مقامات دولتی ادعای اقتصادی حیرت انگیز به زبان می‌آورند.

سازمان بهشت زهرا (س) سالانه ۱۵ هزار قبر به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌دهد.

کد خبر: ۷۹۷۶۴
۱۱:۳۹ - ۲۲ دی ۱۳۹۹
اختصاص ۱۵ هزار قبر رایگان به شهروندان، سالانه
 
دیدارنیوز - روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)  با تکذیب خبرهای قبر ٤٠٠ میلیونی و مقبره ٥ میلیاردی در بهشت زهرا(س) ، گفت: تصویب لایحه قیمت گذاری قبور یکی از اقدامات مهم و شایسته و قابل توجه شورای اسلامی شهر تهران در سال‌های اخیر بوده که به صورت شفاف قیمت قبور و خدمات بهشت زهرا(س) به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده است و براساس تعرفه‌های مصوب شورای اسلامی شهر تهران که بیشترین آن بیست میلیون تومان و کمترین آن رایگان می باشد، دریافت می شود.

 این در حالی است که واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان در صورت درخواست همچنان در دستور کار سازمان بهشت زهرا(س) قرار دارد و این سازمان به طور متوسط در سال ١٥ هزار قبر رایگان برای دفن متوفیات به شهروندان تهرانی اختصاص می دهد. هزینه های خدمات در بهشت زهرا(س) نیز تابع همین ضوابط و قوانین مصوب شورای اسلامی شهر تهران می باشد.

در این گزارش آمده است که سازمان بهشت زهرا(س)  در حال حاضر11 ماه است که در بحران بی سابقه در خط اول مبارزه با کرونا می باشد و در یکی از سخت ترین شرایط کاری پرسنل بهشت زهرا(س) در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان با این ویروس مبارزه می کنندو تاکنون سعی نموده است نهایت تکریم و تعظیم خانواده های داغدار را با همه توان در یک شرایط سخت در دستور کار خود قرار دهد.
 
منبع: ایسنا
برچسب ها: بهشت زهرا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: