کد خبر: ۷۹۷۰۷
۱۴:۰۹ - ۲۱ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

هنوز روشن نیست که آیا ابراهیم رئیسی بخت خود را در میدان انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد آزمود یا نه. اما ستاره اقبال او وقتی درخشیدن می‌گیرد که اصولگرایان با نامزد اجماعی در صحنه حاضر شوند. امری که در...

تابلوی بورس: شاخص کل، کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار را پس گرفت

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: امروز شاخص کل با ۲۰ هزار و ۸۲۲ واحد رشد بار دیگر کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار را پس گرفت و به عدد یک میلیون و ۳۰۶ هزار واحد افزایش یافت. شاخص کل هم‌وزن نیز با ۶ هزار و ۸۴۳ واحد رشد به عدد ۴۶۶ هزار و ۶۵۳ واحد رسید. نماد‌های فولاد، شستا، وغدیر، فملی، شپنا و خودرو بیشترین تاثیر مثبت و نماد فارس بیشترین اثر منفی را بر شاخص کل گذاشتند. ولپارس، برکت، شتران، فملی، شپنا، خودرو و کاما از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.


امروز شاخص کل فرابورس نیز با ۲۲۷ واحد افزایش به عدد ۱۹ هزار و ۷۵ واحد رسید. نماد‌های غصینو، هرمز، ذوب، صبا، مادیرا، شگویا و مارون بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل فرابورس داشتند. نماد‌های شاروم، زملارد، بپیوند، سپیدار، وسپهر، بگیلان و وپویا از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.


در بورس امروز بیشترین افزایش قیمت به نماد‌های سیستم، وسینا، سغرب، سصفها، تکشا، شنفت و وتوشه و بیشترین کاهش قیمت به نماد‌های ختراک، دانا، کماسه، غمهرا، چافست، دفارا و قثابت تعلق داشت. در فرابورس نیز نماد‌های مادیرا، زبینا، تملی و شتوکا بیشترین افزایش قیمت را داشتند و نماد‌های دی، حآسا، گدنا، گکوثر و فرزین بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: