تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان
به آبی‌ها گل زدید، شادی نکنید!

۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان

استقلال در انزلی در نیمه مربیان برنده شد تا هواداران‌ این تیم‌، باخت هفته اول مقابل سپاهان را به دست فراموشی بسپارند. مرور چند نکته از این بازی خالی از لطف نیست.

وضعیت مازندران همچنان قرمز

طبق این ارزیابی‌های ستاد ملی مقابله با کرونا وضعیت شهرستان‌های ساری، آمل، نکا، فریدونکنار و قائمشهر قرمز بوده، اما شهرستان‌های سوادکوی شمالی و رامسر به وضعیت نارنجی رسیده اند، همچنین تعداد بستری شدگان مبتلا به ویروس کرونا تاکنون ۱۲۷۹ نفر در بیمارستان‌های این استان است.

کد خبر: ۷۹۵۷۰
۱۰:۰۷ - ۲۰ دی ۱۳۹۹

وضعیت مازندران همچنان قرمز

 

دیدارنیوز ـ به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۹۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۱۹۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۱۰۷۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۲۲۷ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل
بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۲۰۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷بیمار جدید بستری و ۳۴ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند
 
در حال حاضر ۱۲۷۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی