مدیر رسانه‌ای استقلال گفت: آقایان صلاحدید را با سین می‌نویسند بعد در مورد استقلال حرف می‌زنند.

کد خبر: ۷۹۵۴۲
۱۷:۴۷ - ۱۹ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

کمال اطهاری: فعالان جامعه مدنی الگوی توسعه و سیاست اجتماعی شایسته را به جامعه ارایه کنند
گزارش اختصاصی دیدار از نشست حامیان جامعه مدنی (حجم) + فیلم و صوت

کمال اطهاری: فعالان جامعه مدنی الگوی توسعه و سیاست اجتماعی شایسته را به جامعه ارایه کنند

کمال اطهاری در وبیناری به میزبانی حامیان جامعه مدنی به انتقاد همزمان از رویکردهای نئولیبرالیستی و نیز روشنفکری رادیکال پرداخته و مهم‌ترین نیاز امرور را ارایه الگوی توسعه دانش‌بنیان می‌داند.
دیدارنیوز - محمد کاظمی مدیر رسانه ای استقلال ضمن انتقاد از مسئولان باشگاه پرسپولیس که طی روزهای اخیر بحث حضور VAR در فوتبال ایران را مطرح کرده‌اند اظهار داشت: در این چند روز مرتب شنیده‌ایم آقایان می‌گویند خدا کند تا دربی VAR بیاید. اگر این موضوع شدنی است باشگاه استقلال همین امروز اعلام آمادگی می‌کند هر هزینه‌ای که سهم این باشگاه بابت تجهیز استادیوم آزادی برای نصب VAR را صبح فردا به حساب فدراسیون فوتبال یا هر نهاد دیگر واریز کند.

او ادامه داد: یک روز می‌گویند ما مرد عمل هستیم و باید در میدان حرف بزنیم و یک روز می‌گویند خدا کند VAR تا روز دربی برسد. روز دیگر هم از تست دوپینگ می‌گویند. باشگاه استقلال آمادگی دارد  هر نوع تستی که گفته می‌شود، اعم از تست دوپینگ، تست اعتیاد، تست الکل و هر تست دیگری را از همه بازیکنان دو تیم برای دربی بگیرد.

محمد کاظمی گفت: دوستان روزی که با کمک VAR‌ فینالیست آسیا شدند به به و چه چه کردند ولی روزی که در فینال باختند همه چیز را گردن VAR انداختند. چطور زمانی که به فینال رسیدید VAR خوب بود اما بعدا بد شد؟ در بازی با صنعت نفت آبادان، نفت مسجد سلیمان و شهرخودرو همین آقایان از نبود VAR‌ بهره کردند و صاحب امتیاز شدند اما بعدها مخالف این تکنولوژی شدند و الان دوباره مدعی هستند VAR باید تا دربی برسد. ما با آمادگی کامل اعلام می‌کنیم حاضریم هر هزینه‌ای سهم استقلال است را صبح فردا پرداخت کنیم. در بازی با آلومینیوم اراک ۲ پنالتی استقلال را نگرفتند، اصلا فرض کنید برای حریف هم پنالتی گرفته نشد، آیا این موضوع یعنی پنالتی‌های استقلال درست نبوده و نباید گرفته شود؟ متاسفانه فردی که پیش از این سرپرست دبیرکلی فدراسیون بوده علنا مدعی شده برای بحث داوری به فدراسیون مراجعه کرده است!! سوال من این است آیا مرد میدان عمل هستیم و در زمین حرف می‌زنیم یعنی این؟

مدیر رسانه ای استقلال در پایان گفت: او علیه عضو هیات مدیره باشگاه استقلال موضع گرفته و گفته از کجا آمده؟ عبدیان هوادار استقلال بوده، سال‌ها کمک و برای این تیم هزینه کرده و حالا وارد هیات مدیره استقلال شده اما شما بگویید با چه رانتی، با چه سابقه‌ای و با چه سابقه مدیریتی به فدراسیون فوتبال رفتید؟ کسی که معاون یک باشگاه پرهوادار است وقتی یک پست منتشر می‌کند چند غلط املایی در آن دیده می‌شود. آقایان صلاحدید را با «سین» نوشته‌اند اما علیه باشگاه استقلال موضوع می‌گیرند و همه این رفتار تنها یک دلیل دارد؛ چون احساس خطر کرده‌اند. اگر استقلال در این سال‌ها سودی از داوری برده بود چگونه شما قهرمان می‌شدید؟ اینکه می‌گویید ما حق‌مان را در زمین می‌گیریم و اینکه به فدراسیون می‌روید و در مورد داوری لابی می‌کنید و حرف می‌زنید و بحث آمدن VAR در عرض ۵ روز در ایران را مطرح می‌کنید منافاتی با اظهار نظر اولیه شما در مورد گرفتن حق در زمین ندارد؟ به نظر می‌رسد مردم بهترین قاضی هستند و خودشان تشخیص می‌دهند که چه اتفاقاتی در این سال‌ها رخ داده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۹
0
0
حرف مفت نزن تازه به دوران رسیده
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۹
0
0
شما نگاه کنید اقای شکوری دبیر ورزش ارکان یکدست پرسپولیسی بودند وهمین راحتی وارد فدراسیون رفت و امد دارند ودر زمان دبیری با نگاه پرسپولیسی چه بلاهایی سر استقلال اوردند فراری دادن شفر واسترا وجابجایی ۴۰ بازیکن در عرص ۴ سال وغیره بی ثباتی را برای استقلال درست میکردند چراکه با تضعیف استقلال تیم مورد فدراسیون پرسپولیس قهرمان میشد جالب اقای نبی دبیر ورزش شدند انگار قانون که ارکان فوتبال دست پرسپولیسیها باشد وووووو
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۹
0
0
رفت وامد شکوری به فدراسیون فوتبال عجیب نیست اونجا فدراسیون پرسپولیس است رفت با اقای نبی هم تیمی در رابطه بازی پرسپولیس با استقلال گب وگفتگو کنند راهکارهای !!!!!!!!!!!!!!!!!! سوال. چرا ا رکان فوتبال باید دست پرسپولیسیهاباشد