تیتر امروز

در رقابت‌های معتبر اروپایی، منچسترسیتی در دربی شهر منچستر را در اولدترافورد پیروز شد. یوونتوس در نبردی پر حاشیه روند شکست ناپذیری میلان را قطع کرد و بارسلونا هم در نبردی جذاب با درخشش مسی پیروز شد.

کد خبر: ۷۹۴۵۷
۰۱:۴۱ - ۱۸ دی ۱۳۹۹
شکست تلخ میلان در خانه برابر یوونتوس / گواردیولا بار دیگر رقیب آقای خاص شد
 
دیدارنیوز – بابک مجیدی: مسابقات برتر اروپایی در این هفته پیگری شد و نتایج آن را با هم مرور می‌کنیم:

گواردیولا شهر منچستر را آبی کرد
در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام اتحادیه، منچسترسیتی در اولدترافورد میهمان منچستریونایتد بود. این بازی که حساسیت بالایی داشت، در ابتدای بازی توسط کوین دی بروینه به تیر دروازه زدند؛ و سپس در ادامه یک بار توسط فودن که به زیبایی از لای پای هندرسون توپ را عبور داده بود به گل رسیدند که داور گل را مردود کرد. بازی در نیمه اول با همان نتیجه بدون گل به اتمام رسید. در نیمه دوم، شاگردان گواردیولا بازی سراسر هجومی ارائه دادند و موفق شد در دقیقه ۵۰ توسط جان استونز به گل برسند. سیتی بازی را تمام و کمال در اختیار داشت و اجازه هیچ موقعیتی به تیم سولسشایر نداد. در ادامه حملات پر تعداد سیتی، روی یک ضربه کرنر، دفع توپ وان بیساکا مقابل فرناندینیو افتاد و او با یک ضربه سر ضرب گل دوم و تیر خلاص را بر پیکر منچستریونایتد فرود آورد تا در نهایت بازی با نتیجه ۲ -۰ به سود منچسترسیتی به پایان برسد. منچستر سیتی هم با این برد راهی فینال و مقابل تاتنهام آقای خاص قرار خواهد گرفت.شکست تلخ میلان در خانه برابر یوونتوس / گواردیولا بار دیگر رقیب آقای خاص شد
 
 

میلان در خانه اسیر یوونتوس شد
در سری آ ایتالیا، تیم میلان در شبی که اکثر بازیکنان ترکیب فیکس خود را به دلایل مشخص مثل کرونا، مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت برابر رقیب قدرتمند خود در خانه زانو زد. یوونتوس ابتدا روی پاس گل تماشایی پائولو دیبالا و حرکت کیه‌زا به گل اول رسید. میلان در ادامه حملات نصفه و نیمه‌ای روی دروازه یوونتوس ایجاد کرد، اما برای آن‌ها نتیجه‌ای نداشت تا اینکه میلان در آخرین دقایق نیمه اول و توپ ربایی هاکان از ربیوت و ضد حمله سریع آن‌ها توسط داویده کالابریا به گل تساوی رسیدند. شاگردان پیرلو به گل زده میلان اعتقاد خط داشتند که داور گل میلان را قبول کرد. در نیمه دوم یوونتوس چهره هجومی به خود گرفت. کیه‌زا که در نیمه اول گل اول بازی و خودش را زده بود در نیمه دوم در گوشه محوطه سمت چپ جریمه با ضربه‌ای دقیق به سمت راست دروازه دوناروما گل دوم را زد. در ادامه میلان که خسته به نظر رسیده بود با وجود مصدومان زیاد، نتوانست موقعیت خاصی ایجاد کند تا اینکه یوونتوس از خستگی میلان استفاده کرد و مک کنی هافبک جوان آمریکایی یوونتوس گل سوم را به قلب تیم اول شهر میلان شلیک کرد تا حساب کار ۳ -۱ شود. میلان که اولین شکست خود را در سری آ قبول کرده بود سعی در کم کردن فاصله برآمد که نتیجه‌ای نداشت و در نهایت بازی با همان نتیجه ۳-۱ به اتمام رسید. میلان با این شکست ۳۷ امتیازی باقی ماند و یوونتوس هم به امتیاز ۳۰ رسید.
 
شکست تلخ میلان در خانه برابر یوونتوس / گواردیولا بار دیگر رقیب آقای خاص شد

بارسلونا با درخشش نابغه به رده سوم رسید
بارسلونا در بازی عقب افتاده از هفته دوم لالیگا به مصاف اتلیتکو بیلبائو رفت و با درخشش فوق العاده مسی و پدری موفق شد از سد بیلبائو بگذرد و سه امتیاز سخت بیرون از خانه را دشت کند. در ابتدای بازی اتلتیکو بیلبائو در دقیقه سوم بازی روی اشتباه محض مدافعان بارسلونا ایناکی ویلیامز موفق شد گل اول را به ثمر برساند. بارسلونا که این روز‌ها شرایط خوبی را پشت سر می‌گذراند ابتدا موفق شد با بازی سازی مسی روی پاس دی یانگ با ضربه سر پدری به گل اول برسد. در ادامه پدری هافبک جوان ۱۷ ساله بارسلونا موفق شد با یک پاس پشت پای زیبا برای لیونل مسی گل دوم را بزند تا بارسلونا در نیمه اول با پیروزی به رختکن برود. در ادامه بارسلونا موفق شد یک بار دیگر توسط مسی به گل سوم برسد بازی در ادامه برای شاگردان رونالد کومان روند ثابتی در پیش گرفت و در نهایت در دقیقه ۹۰ مونیائین موفق شد گل دوم تیم ایالت باسک را به ثمر برساند تا این دیدار جذاب تماشایی با نتیجه ۳ -۲ به پایان برسد. بارسلونا در نهایت با کسب این سه امتیاز ۳۱ امتیازی شده و به رده سوم لالیگا رسید.  
 
شکست تلخ میلان در خانه برابر یوونتوس / گواردیولا بار دیگر رقیب آقای خاص شد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: