تیتر امروز

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور
سینما با چاشنی تفکر (۱۳)

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
معاون عمرانی وزیر کشور خبر داد:

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از تصویب انحلال شورای شهر ساری در هیات مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شورا‌های کشور خبر داد.

کد خبر: ۷۹۳۹۳
۱۰:۰۸ - ۱۷ دی ۱۳۹۹

شورای شهر ساری منحل شد

 
دیدارنیوز ـ به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ مهدی جمالی نژاد با اعلام این خبر گفت: در ۱۸۸ امین جلسه شورای مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شورا‌ها در وزارت کشور، موضوع انحلال شورای اسلامی شهر ساری بررسی و با توجه به شرایط فعلی اعضا و عدم حد نصاب برای تشکیل جلسات، رای هیات استانی مبنی بر انحلال شورا تایید شد.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر ساری به عنوان اولین شورای شهر مرکز استانی است که در دوره پنجم فعالیت شورا‌ها منحل شده است، اظهار کرد: وزارت کشور با جدیت بر عملکرد و فعالیت همه شورا‌های شهر و روستا‌های کشور نظارت داشته و در صورت مشاهده یا اعلام تخلف بدون اغماض و چشم پوشی با اهتمام فراوان با آن برخورد قانونی لازم را به عمل می‌آورد.

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور افزود: با انحلال شورای اسلامی شهر ساری، استاندار مازندران به عنوان قائم مقام شورا توسط وزارت کشور تعیین می‌شود تا شهرداری بتواند همچون گذشته به ارائه خدمات به شهروندان با جدیت بپردازد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: