تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!
کد خبر: ۷۹۳۵۵
۱۳:۰۹ - ۱۶ دی ۱۳۹۹

تابلوی بورس: ریزش ۲۴ هزار واحدی شاخص کل، علی‌رغم رشد شاخص هم‌وزن

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: امروز شاخص کل با ۲۴ هزار و ۲۷۲ واحد ریزش به عدد یک میلیون و ۳۵۰ هزار واحد رسید. شاخص کل هم‌وزن، اما با ۲ هزار و ۸۹۱ واحد رشد به ۴۶۵ هزار و ۳۷۳ واحد افزایش یافت. امروز نماد‌های شاخص‌ساز بیشترین نقش را در ریزش شاخص کل داشتند. نماد‌های فملی، فولاد، شستا، فارس، کگل، تاپیکو و وبملت بیشترین اثر منفی را بر شاخص کل گذاشتند. نماد‌های برکت، شستا، خساپا، خودرو، عزر، ثبهساز و کاما از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.


امروز شاخص کل فرابورس نیز با ۱۴۵ واحد افت به عدد ۱۹ هزار و ۳۸۸ واحد کاهش پیدا کرد. نماد‌های کگهر، زاگرس، صبا، شگویا، دی، هرمز و وسپهر بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل گذاشتند. پر تراکنش‌ترین نماد‌های فرابورس نیز به ترتیب عبارت بودند از: چخزر، بپیوند، زملارد، وسپهر، بگیلان، رافزا و پیزد.


بیشترین افزایش قیمت در بورس به نماد‌های بکاب، سیستم، فپنتا، سفار، غبهنوش، ونفت و بشهاب تعلق داشت. امروز نماد‌های سخاش، کالا، چکارن، خرینگ، شبریز، تاصیکو و خگستر بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند. در فرابورس نیز بیشترین افزایش قیمت به نماد‌های تملی، سدبیر و چخزر و بیشترین کاهش قیمت به نماد‌های تسه و گدنا مربوط بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: