کد خبر: ۷۹۱۸۰
۱۰:۲۰ - ۱۴ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

چهار سال با دونالد ترامپ؛ این مرد با جهان چه کرد؟
دیدار آدینه ۳۲

چهار سال با دونالد ترامپ؛ این مرد با جهان چه کرد؟

آن چه در ۴ سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ رخ داد، عجیب، خنده‌دار، بهت‌آور، مشمئزکننده، فاجعه‌بار و ... بود. این مرد سیمای آمریکا و جهان را عوض کرد و زیان‌هایی به بار آورد که قابل جبران نیست.
فساد نفوذی‌ها به روایت اسکورسیزی
سینما با چاشنی تفکر

فساد نفوذی‌ها به روایت اسکورسیزی

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی:  امروز شاخص کل با یک هزار و ۳۲۸ واحد افزایش به عدد یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد رسید. شاخص کل هم‌وزن نیز با ۵۳۸ واحد رشد به عدد ۴۵۵ هزار و ۷۰۸ واحد افزایش یافت. امروز نماد‌های شستا و شپنا بیشترین تاثیر منفی و نماد‌های نوری، تاپیکو، وپارس، رمپنا و فملی بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل داشتند. همچنین نماد‌های برکت، شستا، شپنا، خودرو، ولپارس، خساپا و خگستر از پر تراکنش‌ترین نماد‌ها بودند.


شاخص کل فرابورس نیز با ۸۷ واحد افزایش به عدد ۱۹ هزار و ۳۱۰ واحد رسید. کگهر، زاگرس، میدکو و وملل بیشترین اثر مثبت و نماد‌های غصینو، کوثر و سمگا بیشترین اثر منفی را بر شاخص کل فرابورس داشتند. پر تراکنش‌ترین نماد‌ها نیز به ترتیب عبارت بودند از چخزر، وسپهر، شاروم، بگیلان، بپیوند، زملارد و وپویا.


امروز بیشترین افزایش در بورس به نماد‌های بکاب، غاذر، کدما، فنورد، خموتور، سفار و آپ مربوط بود. بیشترین افزایش قیمت در فرابورس به نماد‌های تملی و تسه تعلق داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: