تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ویروس انگلیسی به ترکیه و چند کشور همسایه شرقی نیز وارد شده است و خیلی خطرناک است و ما با همسایه های شرقی رفت و آمد رسمی و غیر رسمی خیلی زیادی داریم.وی افزود این ویروس انگلیسی دیر یا زود به همه جا خواهد رفت و چه بسا ممکن است وارد کشور ماهم شده باشد.

کد خبر: ۷۹۱۶۴
۰۹:۰۹ - ۱۴ دی ۱۳۹۹

دیدارنیوز - علیرضا رئیسی در برنامه تلویزیونی گفت: ویروس انگلیسی به ترکیه و چند کشور همسایه شرقی نیز وارد شده است و خیلی خطرناک است و ما با همسایه های شرقی رفت و آمد رسمی و غیر رسمی خیلی زیادی داریم.

وی افزود: این ویروس انگلیسی دیر یا زود به همه جا خواهد رفت و چه بسا وارد کشور ماهم شده باشد.
 

علیرضا رئیسی ادامه داد: ببینید دو بحث وجود دارد یکی بحث این ویروس انگلیسی است و دیگری بحث همین ویروسی است که در کشور خودمان و در هر کشور دیگری وجود دارد و کاملا مستعد جهش است. بالاخره ویروس کرونا مستعد است که جهش انجام بدهد و تقریبا هر سه ماه یک بار تا به حال هم جهش داشته و جهش های زیادی هم داشته است. اما چیزی که ویروس انگلیسی را خیلی در اذهان ترسناک کرده و الآن میلیون ها اروپایی واقعا هراسان هستند به این دلیل است که جهش دقیقا در جایی صورت گرفته که در میله هایی که روی ویروس است قدرت چسبندگی به سلول های بدن انسان را بسیار بالا برده و این قدرت چسبندگی بالا باعث شده که قدرت سرایت بالاتر برود و برآورد می شود که سرعت سرایت تا 70 درصد بالاتر برود.
 
منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: