چهره سیاسی اصولگرا گفت: هیچ گاه در قالب حکم رسمی یا مقامی انتصابی به عنوان مشاور برای رئیس مجلس ظاهر نشدم.

کد خبر: ۷۹۰۲۳
۱۸:۰۰ - ۱۰ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

بایدن در بدو ورود به کاخ سفید چه خواهد کرد؟

بایدن در بدو ورود به کاخ سفید چه خواهد کرد؟

فرامین اولیه جو بایدن در بدو ورود او به کاخ سفید تکلیف جهان و آمریکایی‌ها را با سیاست‌های او مشخص می‌کند. تکلیف برجام، توافق پاریس و سایر معاهداتی که آمریکا از آن خارج شده است، چه می‌شود؟

واکنش چمران به شائبه صدور حکم پنهانی برای او از سوی قالیباف

 

دیدارنیوز ـ مهدی چمران، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با شایعاتی مبنی بر انتصاب او به عنوان مشاور محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم، گفت: من در هیچ مقام رسمی‌ای تحت عنوان مشاور منصوب نشده ام، شاید گاهی به برخی نمایندگان به خصوص رئیس مجلس مشاوره‌هایی بدهم، اما این مقام رسمی نیست.

او افزود: حتی مشورت‌هایی که من به نمایندگان می‌دهم، موضوع جدیدی نیست.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه او به کمیسیون شورا‌ها نیز دائم راهنمایی و مشورت می‌دهد، تاکید کرد: هیچ گاه در قالب حکم رسمی یا مقامی انتصابی به عنوان مشاور برای رئیس مجلس ظاهر نشدم و از قبل از ریاست او هم، راهنمایی‌هایی به قالیباف می‌دادم.

تیتر امروز: 
 


چمران متذکر شد: من به رئیس جمهور و وزرا هم مشاوره می‌دهم.

گفتنی است؛ این در حالی است که اخیرا روزنامه اعتماد گزارشی در خصوص انتصاب مهدی چمران به عنوان مشاور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی منتشر کرده است. بخشی از این گزارش را در ادامه می‌خوانیم.

«براساس پیگیری‌های خبرنگار روزنامه اعتماد در هفته جاری «مهدی چمران» به عنوان «مشاور رییس مجلس» در امور «شورا‌های اسلامی شهر و روستا» انتخاب شده است. این انتخاب در جریان مراسمی که در مجلس برگزار شده، صورت گرفته، اما هنوز مشخص نیست که چرا قالیباف و یارانش حاضر به اعلام رسمی انتصابات خود نیستند. پاسخ قطعی به این پرسش حداقل از سوی رسانه‌ها ناممکن است، ولی آنچه عیان است، اهداف انتخاباتی قالیباف برای نزدیک نگه داشتن چهره‌ای، چون «چمران» به خود است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: