استاندار تهران با اشاره به تمهیدات گرفته شده جهت جلوگیری از تجمع شهروندان برای تردد بین استانی از واگذاری اختیار به فرمانداران استان و افزایش مراکز صدور در شهر تهران خبر داد.

کد خبر: ۷۹۰۱۱
۱۴:۵۳ - ۱۰ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی
دیدار آدینه ۳۱

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی

همچون هفته‌های پیش دیدارنیوز اهم اخبار سیاسی هفته را مرور کرده است، از جمله نامه نگاری خانواده هاشمی با هم و منازعات اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت با رسول منتجب‌نیا که به رسانه‌ها کشیده شد، استعفای...
اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...
#دیدار ـ۱۴۰۰، قسمت چهارم

اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...

چهارمین قسمت از برنامه #دیدار_۱۴۰۰ به احتمال حضور یک نظامی در سمت ریاست جمهوری و نظرات موافق و مخالف و تحلیل‌های مختلف در مورد این موضوع پرداخته است.

استاندار تهران: برای مجوز تردد بین استانی به فرمانداری مراجعه کنید

 

دیدارنیوز ـ به گزارش استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه در جلسه طرح شهید سلیمانی در مورد برخی تجمعات برای دریافت مجوز تردد استانی اظهار داشت: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا محدودیت‌هایی از جمله منع تردد شبانه و منع تردد بین استانی اعمال شده تا با کاهش میزان تردد شرایط برای مدیریت بیماری کرونا فراهم شود.

وی افزود: درخواست شهروندان در موارد ضروری برای تردد بین استانی سبب تجمع در مقابل فرمانداری تهران شده بود که فاصله گذاری اجتماعی را کاهش می‌داد به منظور مدیریت این روند، اختیار به فرمانداران استان واگذار شده، ضمن اینکه چند محل در شهر تهران نیز برای این امر اختصاص یافته تا رعایت فاصله گذاری اجتماعی محقق شود.
 
تیتر امروز: 
 

استاندار تهران تاکید کرد: کاهش میزان بستری و فوتی‌های کرونایی در نتیجه محدودیت‌های اعمال شده و تعامل شهروندان حاصل شده از اینرو باید این روند استمرار پیدا کند تا دستاورد‌های موجود حفظ شود.
 
گفتنی است : طی روز‌های گذشته افزایش مراجعه و تجمع متقاضیان در محوطه فرمانداری تهران اعتراض‌هایی را به دنبال داشته است.

پیش از این یگانه دستگاه متولی صدور مجوز خروج از استان تهران، فرمانداری تهران بود که این موضوع موجب ازدحام جمعیت در مقابل این نهاد شده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: