رییس قوه قضاییه گفت: کشور با امکانات مادی و معنوی بسیار و نیروهای متراکم جوان، قادر است بر همه مشکلات فائق آید و راهبرد اساسی خنثی سازی تحریم‌ها را با قدرت دنبال کند.

کد خبر: ۷۸۸۹۷
۲۲:۱۱ - ۰۸ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی
دیدار آدینه ۳۱

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی

همچون هفته‌های پیش دیدارنیوز اهم اخبار سیاسی هفته را مرور کرده است، از جمله نامه نگاری خانواده هاشمی با هم و منازعات اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت با رسول منتجب‌نیا که به رسانه‌ها کشیده شد، استعفای...
اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...
#دیدار ـ۱۴۰۰، قسمت چهارم

اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...

چهارمین قسمت از برنامه #دیدار_۱۴۰۰ به احتمال حضور یک نظامی در سمت ریاست جمهوری و نظرات موافق و مخالف و تحلیل‌های مختلف در مورد این موضوع پرداخته است.
دیدارنیوز - به نقل از قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی در حاشیه نشست سران قوا ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: مردم کشور ما در نهم دی ماه امتحان خوبی پس دادند و با لبیک به پیام مقتدای بصیر آفرین‌ ما و با حضور خود در صحنه، امنیت کشور را تضمین و از انقلاب اسلامی در مقابل تخریب گران صیانت کردند.

وی با بیان اینکه انتظار این مردم عزیز هماهنگی، همکاری و همراهی همه مسئولان است، گفت: امروز وحدت و انسجام بین قوا و تمام نهادهای حاکمیتی یک ضرورت و راهبرد اساسی است.

رییس قوه قضاییه با تاکید براینکه برای رفع مشکلات معیشتی مردم و موضوع کرونا باید با همکاری همه دستگاه‌ها اقدام کرد، افزود: یقین داریم که ما می‌توانیم و این ما می‌توانیم را از شهید قاسم سلیمانی و شهدا آموختیم.

رئیسی خاطرنشان کرد: کشور با امکانات مادی و معنوی بسیار و نیروهای متراکم جوان، قادر است بر همه مشکلات فائق آید و راهبرد اساسی خنثی سازی تحریم‌ها را با قدرت دنبال کند.

وی تصریح کرد: شهدا و مجاهدان این میدان و ابتکارات و خلاقیت‌ها در حوزه‌های مختلف نشان داده است که امکان فائق آمدن بر همه این مشکلات و خنثی سازی تحریم‌ها وجود دارد و این راهبرد را باید دنبال کرد.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: باید همکاری بین سه قوه در جهت اجرای منویات رهبری حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی  که راه را برای همه ما روشن کرده‌اند، وجود داشته باشد.

وی بیان کرد: امروز انسجام و وحدت قوا باید در جهت خواست و رضایت مردم، اعتماد آفرینی و اجرای منویات مقام معظم رهبری باشد.

رئیسی افزود: بودجه ۱۴۰۰ با همکاری دولت و مجلس دنبال خواهد شد و در مورد مسائلی که در جلسه مطرح شد نیز با همکاری‌ها و مساعدت‌ها تمام این مشکلات رفع خواهد شد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: