فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به اجرای طرح معنوی «سفیر شهید» در یگان‌های ویژه سراسر کشور گفت: شناخت راه شهدا و ارتقای سطح آگاهی نسبت به سیره و روش آنان از ضروریات است و ما باید در هر شرایطی پاسدار خون شهدا باشیم.

کد خبر: ۷۸۸۶۹
۱۴:۴۵ - ۰۸ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

اعتراضات در روسیه؛ آینده امپراتوری پوتین
بررسی اعتراضات در روسیه در گفتگو با حسین بهشتی‌پور

اعتراضات در روسیه؛ آینده امپراتوری پوتین

اعتراضات روسیه نشان از چه دارد و به کدام سمت می‌رود؟ آیا ممکن است این اعتراضات تاثیری بر آینده سیاسی امپراتوری بی‌کران سرما و تزار داشته باشد؟

اجرای طرح «سفیر شهید» در یگان‌های ویژه سراسر کشور

 

دیدارنیوز ـ سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان و کارکنان یگان‌های ویژه ناجا ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار کرد: حضرت فاطمه (س) با دفاع جانانه از ولایت در شرایط سخت و ایستادگی تا مرز شهادت، الگویی ارزشمند برای مدافعان ولایت است و ما باید سیره و روش این بزرگوار را سرمشق قرار دهیم.

وی با اشاره به اولین سالگرد شهادت سردار سرافراز اسلام "حاج قاسم سلیمانی"، گفت: شهید سلیمانی برنامه استکباری آمریکا را در منطقه برهم زد و هیمنه و قدرت پوشالی آمریکا، رژیم صهیونیستی و ایادی آنان در منطقه را زیر سوال برد. در واقع این فرمانده مقتدر و توانمند نیروی قدس سپاه پاسداران ادامه‌دهنده راه حضرت فاطمه زهرا (س) در دفاع از ولایت بود که خالصانه و بی‌ادعا پا در میدان مبارزه‌ای گذاشت که به تبع آن جبهه‌ای به نام "جبهه مقاومت" در مقابل ستمگری‌ها و کشتار‌های بی‌رحمانه نظام استکباری به سرکردگی آمریکا و رژیم جنایتکار و کودک‌کش صهیونیستی تشکیل شد و شکست سنگینی را به آنان تحمیل کردند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا افزود: دشمن هر موقع احساس ضعف کند، ترور ناجوانمردانه را در دستور کار قرار می‌دهد و به همین جهت روزی که سردار سلیمانی پایان حکومت داعش را اعلام کرد در واقع روز مرگ آمریکایی‌ها و ایادی آنان در منطقه بود و این برای ما درسی است که اگر صبوری، مقاومت و اطاعت‌پذیری از ولایت فقیه داشته باشیم، حتما پیروز می‌شویم.
 

کرمی با اشاره به اجرای طرح معنوی «سفیر شهید» در یگان‌های ویژه سراسر کشور اظهارکرد: شناخت راه شهدا و ارتقای سطح آگاهی نسبت به سیره و روش شهدا از ضروریات است و ما باید در هر شرایطی پاسدار خون شهدا باشیم.

وی ادامه داد: از آنجایی که دشمن همواره در پی توطئه افکنی و شیطنت است، باید همواره مراقب موج تهدیدات و تبلیغات منفی دشمنان باشیم و با آمادگی، بصیرت و دشمن شناسی توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس کرمی در پایان خاطرنشان کرد: امروز یگان‌های ویژه به‌عنوان نیروی مدافع ولایت شناخته شده و این برای ما مایه افتخار و مباهات است و امیدواریم بتوانیم در خدمتگزاری به مردم شریف ایران اسلامی همواره موفق باشیم.
 
 
منبع: ایسنا
برچسب ها: یگان ویژه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: