تیتر امروز

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!
به مناسبت روز سعدی

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!

شعر ایرانی با موسیقی ایرانی پیوندی عمیق دارد. ترکیب این دو رنگینه و درهم آمیزیِ شگفتی می‌سازد و شجریان این آوازخوان بی‌همتای ایرانی، آنگاه که از سعدی می‌خواند، شنونده را می‌برد تا اوج‌های بی‌بدیل.

رییس دفتر مقام معظم رهبری به نمایندگی از رهبر انقلاب اسلامی، از آیت‌الله مصباح یزدی عیادت کرد.

کد خبر: ۷۸۸۵۵
۱۳:۳۲ - ۰۸ دی ۱۳۹۹

رییس دفتر مقام معظم رهبری از آیت‌الله مصباح یزدی عیادت کرد

 
دیدارنیوز ـ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب، از آیت الله مصباح یزدی عیادت کرد.

رییس دفتر مقام معظم رهبری پیش از ظهر امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله مصباح یزدی عیادت و با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی برای وی دعا و آرزوی سلامتی کردند.

حجت‌الاسلام گلپایگانی در گفت و گویی در حاشیه عیادت از آیت الله مصباح یزدی گفت: از طرف حضرت آقا و به نیابت از ایشان برای ملاقات و عیادت حضرت آیت‌الله مصباح یزدی آمدم. آقا به من فرمودند که سلام مرا به ایشان برسانید و بگویید که من هر شب برای شما دعا می‌کنم. این عبارتی بود که آقا فرمودند به ایشان بگویم.

وی ادامه داد: آیت‌الله مصباح‌یزدی شخصیت شناخته شده و بارز و وی از محصولات بزرگ حوزه علمیه قم هستند. اخلاص، تواضع و ولایتمداری ایشان با اینکه مراتب علمی بالایی داشته و دارد، نسبت به مقام ولایت این اندازه متواضع و فروتن و مطیع بوده و هستند.
 

رییس دفتر مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: یکی از صفات آیت‌الله مصباح‌یزدی صراحت لهجه است. ایشان با مراتب علمی بالا اگر چیزی را تشخیص می‌داد که حق است و درست است، بدون مجامله و ملاحظه بیان می‌کرد و از هیچ‌کس هم واهمه‌ای نداشت.

وی همچنین از خداوند برای ایشان و همه بیماران مخصوصاً بیماران کرونایی شفای عاجل و کامل عنایت مسالت کرد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: