بانک مرکزی گزارش داد:

در آذر ماه ۱۳۹۹ متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران، 26.9 میلیون تومان بود که نسبت به ماه قبل ۱.۱ درصد کاهش نشان می‌دهد.

کد خبر: ۷۸۷۷۹
۱۲:۰۹ - ۰۷ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

چهار سال با دونالد ترامپ؛ این مرد با جهان چه کرد؟
دیدار آدینه ۳۲

چهار سال با دونالد ترامپ؛ این مرد با جهان چه کرد؟

آن چه در ۴ سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ رخ داد، عجیب، خنده‌دار، بهت‌آور، مشمئزکننده، فاجعه‌بار و ... بود. این مرد سیمای آمریکا و جهان را عوض کرد و زیان‌هایی به بار آورد که قابل جبران نیست.
فساد نفوذی‌ها به روایت اسکورسیزی
سینما با چاشنی تفکر

فساد نفوذی‌ها به روایت اسکورسیزی

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

میانگین قیمت هر متر خانه در تهران به ۲۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید

 

دیدارنیوز - سرویس اقتصادی: تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در ماه مورد گزارش، به 2.6 هزار واحد مسکونی محدود شد که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتيب 42.8 و 73.2 درصد کاهش نشان می‌دهد.

 

بر اساس گزارش بانک مرکزی، «گزارش تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران در آذر ماه سال 1399» برگرفته از آمارهای خام سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور است که توسط اداره بررسی‌ها و سیاست‌های اقتصادی بانک مرکزی تهیه و منتشر می‌شود.

 

متن کامل گزارش بانک مرکزی در خصوص تحولات قیمت مسکن در آذر ماه 1399 را در لینک زیر بخوانید:

 

گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در آذر ماه 1399 705 KB -   PDF icon

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: