تیتر امروز

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص برخی از حواشی ایجاد شده توضیح داد.

کد خبر: ۷۸۷۷۲
۱۱:۲۰ - ۰۷ دی ۱۳۹۹
سعید آذری: کاندید ریاست فدراسیون فوتبال خواهم شد
 
دیدارنیوز - سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص وضعیت فولاد گفت: قبل از هر چیزی از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم تشکر میکنم. امسال همان گونه که شاهد هستیم لیگ برتر با حضور مربیان جوان و تزریق تفکر  جدید دچار دست خوش تغییراتی شده است و همین امر موجب سخت شدن مسابقات لیگ برتر شده و تیم ها شانه به شانه یکدیگر در حال رقابت هستند  و با یک برد و باخت جایگاه تیم‌ها تغییر خواهد کرد. ما نیز در صدد هستیم تا بتوانیم با تلاش بازیکنان و اعضای کادرفنی به مسیر خود باز گردیم. با توجه به این سختی کار از  عملکرد تیم راضی هستم.
 

وی در خصوص شرکت در انتخاب فدراسیون فوتبال اظهار داشت: این سوال را بسیاری از دوستان از بنده می‌کنند. باید بگویم بله دنبال آن هستیم تا با همکاری و در کنار برخی از دوستان در انتخابت شرکت کنیم. تا در صورت انتخاب شدن بتوانیم کمکی به فوتبال ایران و علاقه‌مندان به آن بنمایم.

مدیرعامل فولاد خوزستان در خصوص داوری دو دیدار اخیر این تیم نیز بیان کرد: باشگاه فولاد و مدیریت آن قصد دخالت در امر داوری را ندارد و بهتر است کارشناسان در این زمینه اظهار نظر کنند تا امثال من. ما نیز قضاوت در خصوص عملکرد داوران را بر عهده کارشناسان این امر سپرده ایم.

وی در پایان در مورد برنامه ریزی سازمان لیگ و به تاخیر افتادن چند بازی این تیم بیان کرد: کدام منطق این را قبول می‌کند که یک تیم سه هفته پیاپی آن هم در زمستان در خارج از خانه خود بازی کند. این یعنی پایمال کردن حق مردم خوزستان و تیم فولاد، به طور حتم ما به این مسئله معترض هستیم و در خصوص برخی بی عدالتی ها ساکت نخواهیم نشست.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: