تیتر امروز

کد خبر: ۷۸۷۲۳
۱۵:۴۵ - ۰۶ دی ۱۳۹۹
دربی لندن تا مصاف شیاطین سرخ با گرگ‌ها در باکسینگ‌دی
 
دیدارنیوزبابک مجیدی: این روزها لیگ‌های برتر اروپایی به دلیل تعطیلات کریسمس هرچند کوتاه به خواب زمستانی رفتند. اما بازی‌های لیگ برتر انگلستان که به باکسینگ دی معروف شده، انجام خواهد شد. نگاهی به دیدار‌هایی که قرار است امروز انجام شوند می‌اندازیم.

امروز در ورزشگاه کینگ پاور، لسترسیتی میزبان شیاطین سرخ در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلستان است. لستر که بعد از قهرمانی عجیب و غریب در سال ۲۰۱۵ بار دیگر خودی نشان داده، قرار است امروز برابر شاگردان اوله‌گنار سولسشایر صف آرایی کنند. جیمی واردی و کسپر اشمایکل ستارگان لستر در این بازی خواهند بود و حضور ادینسون کاوانی، رشفورد، داوید ده‌خیا و پل پوگبا هم در سمت دیگر می‌تواند جذابیت بازی را بیشتر کند.

امشب، دربی لندن یکی دیگر از بازی‌های جذاب باکسینگ دی لیگ برتر انگلستان است، آرسنال وضعیت فاجعه‌باری در جدول دارد و به هر دری می‌زند تا سه امتیاز حساس دربی را از چلسی، همشهری متمول خود بگیرد. در آن سو هم چلسی با خرید‌هایی که کرده حداقل به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فکر می‌کند، اما همین خرید‌های امسال فرانک لمپارد حداقل در فاز هجومی، کارساز نبودند و بار هجومی تیم بر عهده بازیکنان فصل قبل افتاده است. باید دید آرسنال در دربی لندن با وجود لاکازت، آبوامیانگ در مقابل تیاگو سیلوا، کانته و تیمو ورنر چه نتیجه‌ای کسب خواهند کرد.

منچسترسیتی هم در ادامه روند رو به رشد خود در این فصل، در خانه میزبان نیوکاسل تیم با ریشه انگلستان است. البته گواردیولا امروز و در دو هفته آینده گابریل ژسوس و کایل واکر را به دلیل مثبت بودن تست کوید ۱۹ که حالا به کوید ۲۰ تغییر نام داده در اختیار نخواهد داشت و باید دید اندیشه‌های گواردیولا برای این بازی چه خواهد بود و چه بازیکنانی را جایگزین این دو خواهد کرد. سیتی‌زن‌ها در رده هشتم جدول قرار دارند و اگر برابر حریف خود به پیروزی برسند تا رده چهارم جدول بالا خواهند آمد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: