نشست هماهنگی آنلاین مربوط به نامزدی ایران برای میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ با حضوردبیرکل فدراسیون، روسای هشت هیات فوتبال، شهرداران و مدیرعامل شرکت تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۷۸۷۱۳
۱۴:۲۷ - ۰۶ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

بایدن در بدو ورود به کاخ سفید چه خواهد کرد؟

بایدن در بدو ورود به کاخ سفید چه خواهد کرد؟

فرامین اولیه جو بایدن در بدو ورود او به کاخ سفید تکلیف جهان و آمریکایی‌ها را با سیاست‌های او مشخص می‌کند. تکلیف برجام، توافق پاریس و سایر معاهداتی که آمریکا از آن خارج شده است، چه می‌شود؟

برگزاری نشست هماهنگی نامزدی ایران برای میزبانی جام ملت‌های آسیا

 

دیدارنیوز ـ در ادامه نشست‌های هماهنگی در مسیر میزبانی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷، جلسه هماهنگی آنلاین با حضور دبیرکل فدراسیون، روسای هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، تهران، خوزستان، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، البرز، کرمان و جزیره کیش، شهرداران شهر‌های نامزد میزبانی و مدیرعامل شرکت تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی ساعت ۱۱ روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در ماه‌های اخیر مدارک اعلامی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در بحث میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ را در موعد مقرر ارائه کرد.

همچنین کتاب میزبانی این رقابت‌ها هم به شکل حضوری از سوی وزیر ورزش و جوانان، سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر و سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال در مراسمی به شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا اهدا شد.

در این کتاب معرفی شهرها، ورزشگاه‌ها، هتل‌ها و همچنین نقشه شهر‌ها و فاصله میان قسمت‌های مختلف با ورزشگاه‌ها، بیمارستان‌ها طراحی شده است.

همچنین فدراسیون فوتبال در جهت اطلاع رسانی داخلی، شناسایی رویداد و معرفی بخشی از زیرساخت‌های موجود در ماه‌های اخیر ۷ کلیپ منتشر کرده و کلیپ‌های آتی هم در سیر کمپین میزبانی منتشر خواهد شد.

علاوه بر این کلیپ رسمی میزبانی هم در موعد مقرر به مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.

ارسال سایر مدارک مربوطه
فدراسیون فوتبال در هفته نخست شهریور و پس از برگزاری نشست‌های متعدد و همچنین نخستین جلسه ستاد مربوطه به پیشنهاد میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۷، نخستین مدارک و مستندات مورد درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا را در موعد قانونی به مقر این کنفدراسیون ارسال کرده بود.

مدارک مربوطه مشتمل بر ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری کشور در حوزه‌های گوناگون و در۱۰ بخش از سوی فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون ارسال شد.

در این ارتباط همچنین در آبان و آذرماه سال جاری فرم تعهدنامه به همراه لیست نیازمندی‌های میزبان نیز پس از تایید مقامات کشوری و سازمان‌های ذیربط و در موعد زمانی تعیین شده توسط فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به‌ای اف سی ارسال شده بود.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسیر میزبانی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ با کشور‌های قطر، عربستان، ازبکستان و هند رقابت خواهد کرد.

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، میزبان رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۷ در سال آینده میلادی اعلام خواهد شد. رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۳ به میزبانی کشور چین برگزار خواهد شد.
 
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: